Училище за бременни

  • 1 237
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 499
Здравейте мами, искам да ви питам къде мога да се запиша на училище за бременни? Обаждах се в Шейново, но ми казаха че вече от 1 година не провеждат там курс  Sad
Другото, което знам, са лекциите на списание 9 месеца  Wink но ми се щеше освен там да посещавам и някои други, даже по-практически насочени курсове
Помагайте  smile3521

# 1
  • София
  • Мнения: 1 043
Здравейте мами, искам да ви питам къде мога да се запиша на училище за бременни? Обаждах се в Шейново, но ми казаха че вече от 1 година не провеждат там курс  Sad
Другото, което знам, са лекциите на списание 9 месеца  Wink но ми се щеше освен там да посещавам и някои други, даже по-практически насочени курсове
Помагайте  smile3521

Хм, това за Шейново е странно, т.к. в ноемврийския брой на списание "9 месеца" има реклама на подготвителни курсове за бременни в Шейново. Тел. 9441476. На същия тел. ли си звъняла?

# 2
  • Мнения: 499
Ами аз се обаждах на 965 94 61 и така ми казаха

# 3
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Бих ти препоръчала лекциите на "9 месеца" и училище "МА-МА". Сайтът им е:
http://ma-mabg.com/
Момичетата са много мили и опитни, били са акушерки, отговарят на всички въпроси независимо от характера им. Аз ги видях на лекциите на "9 месеца" и после 2 пъти ходих в училището на темите за къпането на бебето и за контракциите. В момента една съседка ги посещава и също е много доволна.
Лекциите на "9 месеца" също много ми допадат, аз ходя на тях от месец август. Има много хора, с които може да се запознаеш и от които може да научиш доста. Ето и сайтът им:
www.9m-bg.com

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 14:02 от goris

# 4
  • Мнения: 2 494
Аз ходих само на училището на 9 месеца и ми беше достатъчно, а и там се виждах с мамите от форума  Peace

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 13
Аз се записах в "Света София".Курсът е еднократна лекция,сега ще има на 08.12..

# 6
  • Мнения: 115
АЗ ходех на училище "МА-МА" и наистина съм много доволна. Благодаря им за всичко, което научих.  smile3525 Има много полезни лекции, които се водят по време когато на теб ти е удобно. Мисля, че няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт