Ползвате ли столче за кола?

  • 1 604
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Хайде, да проверим колко от нас ползват столчета в колата си. Аз съм с две, а май скоро ще ми трябва и трето, щото на малката й умаля бебешкото.

# 1
  • Мнения: 4 621
Да, ползвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Бебето още не се е родило, но това е почти първото нещо, което купих. Абсолютно задължително, според мен!

# 3
  • Мнения: 742
Ние ползвахме кошница за новородено, а за кратки разстояния-коша на количката Hug
Сега вече като пораснахме (цели 6 месеца!) ще си купим столче за колата - смятам, че е удобно и полезно Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 820
Ползването на столче или кошница за кола е задължително.

# 5
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Имам столче за кола,малкия обаче не иска да стои в него,като го сложа голям рев пада,проблема идва от там,че не може да стои неподвижно,препасан със колани по-дълго време.

# 6
  • Мнения: 5 362
Не.Аз си я държа в мен.Знам,че е редно да сме в столче,но просто не ни се налага да пътуваме на далеч.

# 7
  • Мнения: 1 101
Да, ползвам  Peace

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Не Peace!Нямаме автомобил!

# 9
  • Мнения: 489
 Да ползваме, но скоро трябва да го сменим с ново, защото нашето е до 13кг.

# 10
  • Мнения: 8 505
Да,разбира се!

# 11
# 12
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ползваме и смятам че е задължително. Не смятам че ако го държа в ръце мога да го предпазя. Случва ми се да го държа в мен, когато отскачаме до някъде за 5 минути. Такива случаи гледам да са рядкост, защото като гледам какви каскадьори има по пътищата и ми настръхва косата.
Иначе и ние имахме период на рев в столчето, но с играчки и занимавки го преодоляхме и сега си стои спокойно и си гледа пейзажа навън.

# 13
  • Мнения: 6 461
Не .
Когато пътуваме на дълъг път вземем шезлонга.

# 14
  • Мнения: 992
Да, ползвам задължително.
Близки, далечни растояния, дори и 5 мин. да пътуваме- винаги е в кошницата за кола, вързана с колана.
Това държене на ръце в колата хич не го разбирам  Rolling Eyes, според мен е много опасно и детето се излага на голям риск по този начин, едни спирачки да се набият и ще изхвърчи напред, да не дава Господ

Общи условия

Активация на акаунт