втора цветна снимка

  • 623
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте момичета, много ми е напрегнато.миналата година ми правиха цветна снимка и се оказа че имам ампуларна непроходимост, последва лапароскопия.понеже нияма никакав резултат след година и нещо и след няколко инсеминации реших да направя нова снимак.доктора ми беше казал че поне година няма вероятност да се запушат,но вече мина доста време.много ме е страх от резултата.някоя от вас правила ли е втора снимка,и според вас може ли няколко дни след снимката да се направи инсеминация.

# 1
  • Мнения: 2 261
Съжалявам много за проблемите ,които имаш.Не си сама.и аз се боря от доста време като теб за бебе.Според мен ,няма как да направиш инсе,тъй като от ренгена се оврежда яйцеклетката.Поне на мен така ми каза доктора.Каза този месец в който правим снимката ,да не правим опити.Успех следващия месец.

# 2
  • Мнения: 51
Момичета, а на мен ми казаха точно обратното, когато ми направиха цветна снимка. Казаха да правиме секс задължително, защото се отпушвали тръбите от цветна снимка, ако има съвсем малки прегради. Да, ама не, нищо не стана, въпреки, че опитвахме. А тръбите бяха проходими.

# 3
  • Мнения: 4 324
С ретнгена се уврежда яйцеклетка, но не непосредствено тази която ще се появи при овулацията в месеца на цветната снимка. В смисъл - увредена яйцеклетката може да се появи този цикъл, може пък да е след 5 цикъла, пък може да е и след години. Никой не може да каже кога ще стане това.
Все пак изчакай да мине поне тази снимка и после инсеминацията. Това е мое мнение, ти се консултирай с лекар!

Общи условия

Активация на акаунт