С кого и къде е детето ми, когато не е с мен?

  • 2 047
  • 47
  •   1
Отговори

Анкета

Когато не е с мен за детето ми се грижи:

Опции:

  • Мнения: 532
Много ме измъчва този въпрос, защото съм разкъсана от противоречия.
Кой е най-добрият вариант според Вас и как Вие разрешавате проблема с това, кой да се грижи за детето Ви, докато Вие не можете.
Извинявам се, ако е имало вече подобна анкета.

# 1
  • Мнения: 5 393
В момента го оставям на майка ми когато е свободна, иначе си го гледам аз.

# 2
  • Мнения: 6 461

Малко е трудно да се даде точен отговор в опциите на  анкетата.
Големия ми син през седмицата е на детска градина ,като изключим случаите когато е болен или е почивен ден.
Малкият ми син е при мен в къщи ,но като ми се налага го оставям на мъжа ми стига да си е у дома .В случаите когато го няма мажО оставям децата на бабите и дядовците.
Ако всичко живо е ангажирано вземам децата си с мен на всякъде,без значение каква ми е работата,която имам да свърша. Имало е случаи когато съм ги оставяла на лелите.
Общо взето кой от където може помага с нещо,но аз например също помагам на сестра ми и сестрата на мъжа ми ,когато няма кой да гледа техните деца. Simple Smile
Гледам каквато и работа да имам да върша да е в рамките през деня дО 16,30 часа докато Тошко е на градинка.

Последна редакция: нд, 05 ное 2006, 22:14 от дими

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моите деца ходят на градина през деня. През останалото време са само с мен и татко си. Инцидентно може да останат за няколко дни при бабите, но е рядко. Грижите са си изцяло наши.

# 4
  • Мнения: 2 196
Ходи на детска градина.
Когато излизаме вечер я гледа майка ми. Wink

# 5
  • Мнения: 532

Малко е трудно да се даде точен отговор в опциите на  анкетата.
Уточнявам, че става дума за ежедневна заетост, когато трябва децата да бъдат гледани от друг. Инцидентно винаги може да се намери изход, но аз ги мъкна с мен постоянно, защото не мога да си намеря детегледачка на пълен работен ден, на всичкото отгоре работата ми е през половината време от вкъщи, а така децата се дразнят като ме виждат да влизам и излизам. От друга страна се притеснявам, че ще им се отрази зле на детска ясла, ще плачат много и т.н.  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
През деня е в частна детска градина. Вечер ако не е с мен е с баща си или с бавачката. Когато съм в командировка е с баща си /разделени сме/, понякога уйкендите я гледа майка ми.

Ако говорим за доверие - най ми е спокойно като е в градината.

# 7
  • Мнения: 11 607
Скъпа, проблема за съжаление е жесток! Аз точно заради всичките ми притеснения - не искам да работя! Може би надомно - да,но не съм си намерила такава работа! Иначе за статистиката - учениците на училище, те са записани и на занималня. Таткото ги контролира на обяд! Едното лети на курс, другото остава на занималня,а после и само в къщи. Малкият е на детска градина. И когато Вили го взима от ДГ , а това означава тати е 2 смяна на работа - сами се гледат в къщи! Докато се прибера. И често намирам картинки,които не ми харесват,но благодаря,че са живи и здрави!
Дано намериш бързо удовлетворяващо за теб и децата решение! А че децата реват в ДГ - плачат, да! Но и свикват! Успех!

# 8
  • Мнения: 295
Денем - баткото е в детската. Аз с малката, но от скоро взехме и детегледачка на половин ден.
Лятото - при бабите.
При ангажименти лични мои - с таткото.
Вечер сме си заедно - къпане, папане, игра и в леглата. Рядко успяваме да излезем.

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 887
До обяд е на училище, след това с мен вкъщи. Ако имам излизане обикновено е с мен, но понякога остава сама вкъщи /зависи колко време ще се забавя навън/. При мои ангажименти, които изискват повече време се включва таткото. Случвало се е да ми се наложи да изляза спешно, когато е била по-малка, а таткото е на работа, тогава съм прибягвала до приятелки.

# 10
  • Мнения: 8 917
Детегледачка - слава Богу, случихме на жена, с която съм абсолютно спокойна и знам, че детето ми си прекарва супер Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 641
На градина или с баща си. При баби не я оставям, след "низ от ситуации" Twisted Evil  им нямам доверие...

# 12
  • Мнения: 1 364
През деня е на градина, вечер при нас. През почивните дни понякога я оставям при бабите.

# 13
  • Мнения: 2 818
Тъй като няма две опции за гласуване, гласувах "бащата". Но през деня е на детска, а когато вечер мен ме няма... или през деня, той я гледа. Понякога се случва да я гледа майка ми (живеем заедно), но не повече от два часа.

# 14
  • Мнения: 643
Написах детска градина, но все пак се двоумях, между нея и опцията с бащата. Ако той има възможност да го гледа, според мен това е най - добрия вариант.

Общи условия

Активация на акаунт