Потресена съм!!!

  • 7 573
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 733
Гледате ли в момента БТВ Репортерите? Потресена съм от насилието в училищата, предизвикано от самите ученици помежду им. Има още доста време докато синът ми стане ученик, но ако нещата останат такива как ще изпратя детето си на училище?
Интересно ми е майките с ученици да споделям мнението си по проблема и (недай си боже) имало ли е прояви на агресия срещу децата им? Как се справяте?

# 1
  • Мнения: 5 577
Пуснах малко сега, но не схващам историята, за какво става въпрос? Едно русо момиче говори.
А и нямам ТВ в стаята тук., а пък при ТВ е студено, а малкия е къпан ... кажете подробнодти.

# 2
  • Мнения: 1 733
Русото момиче е ученичка, която пред училището си е била залята в лицето с фекалии, защото не се е държала както трябва с разни съученици ( мисля, че това е причината,, защото малко изпуснах началото на историята). Преди това даваха учителка, в часа на която 15 годишни ученици влизат с нож и ученичка, която се е съблякла чисто гола пре кабинета на директора, защото някой й е казал, че не и стиска да го направи... И клипчета - на бой между ученици, ученик, съборен на земята от бой, а другите мятат чинове върху него...

# 3
  • Мнения: 5 577
 Shocked Какво говориш, аз все не вярвах на тези истории?

# 4
  • Мнения: 5 577
 Close Ех, свърши, съжалявам, че не можах да гледам.  Какво още дадоха, какво говориш, какво става?
Ама защо са били момчето така?

# 5
  • Мнения: 2 897
В какво се превръщат децата ни... ooooh! Гледах и аз...
Потресена е меко казано Tired

# 6
  • Мнения: 1 733
За момчето нищо не казаха - просто го дадоха като клипче. Подробно говориа за тези трите случая - учителката, при която влизат с нож, голото момиче и момичето, залято с фекалии. Ако искаш , може утре да влезеш в страницата на БТВ и там на раздел Репортерите обикновено качват текста на цялото предаване.

# 7
  • Мнения: 1 734
Ау какъв ужас!!! Направо съм потресена Sad

# 8
  • Мнения: 282
И аз гледах и останах Shocked Shocked Shocked

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Аз нищо не съм гледала, но и без да гледам, се учудвам какво ви е чудно и как не знаете какво се случва в училище днес.

Аз пък съм учудена на вашето потресение.

# 10
  • Мнения: 1 733
Liorena, не си съвсем права. Някои от тези случки биха могли спокойно да бъдат наречени опит за убийство. Не мисля, че това е нещо нормално!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Моите родители са учители в по-малък град и засега няма такива страховити случаи, но това, което гледах сега е направо потресаващо. Как да си изпращаш детето всяка сутрин на училище и да си спокойна, че то е в безопасност?????  33uu ritnik

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами работете, мили мами и татковци, изкарвайте повече парички и -  в частни училища. Не че там не може да стане дроб-сърмата, но е по-малко вероятно. Уж Close

# 14
  • Мнения: 2 401
Споменаха ли в кои училища са снимани тези кадри?

Общи условия

Активация на акаунт