Какво му става на това дете? Ще се побъркам вече :(

  • 1 108
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
От един месец вече не ходи на ясла  Cry Спрях я заради обикновенни сополи. И така без да е на ясла през седмица ми сервира какви ли не виросни истории  #2gunfire Направо неиздържам вече. Може би сте чели темите ми  Cry  През деня е жизнена - даже прекалено - тича и играе да късно вечер, храни се добре, НО 2-3 дена се задържа без проблем и снощи я чувам, че нещо сумти и диша учестено - пипам я топла - меря Т 37,5 Не я повиши повече и я свали от самосебе си Shocked Просто се събудих все едно са ми изляли кофа с вода. Седнах до леглото и си поревах. Как може от 3 дена си стой в къщи, няма контакт с никой, редовно проветрявам, правя и плодови фрешове вс. ден, яде разнообразна храна, зеленчуци, пие чай............. И от къде ги хваща тия вируси просто се чудя и мая  #Crazy  Sick И тая кашлица не спира - изпи сумати сиропи. Сега сме стигнали до 2-3 прокашляния дневно, като аз спрях да давам каквото и да е от 3 дена насам. Само вит. С и чай Бронхопам - това е. Натискам ушите не показва да я боли, погледнах гърлото - видя ми се леко червено, но не гарантирам, че съм права  Rolling Eyes Иначе е жизнена. Какви са тия нощни Т просто вече нямам и идея. Ако я болеше нещо (като например зъби) щеше да е нервна и да плаче, а това либсва  Rolling Eyes Иначе нослето е сухо, не тече, а като лекне хърка някаде назад  Tired

# 1
Ние имаме същия проблем от месец - след 10 дни сополи  и по-висока температура сега се понижи -  37, 5, от нищо не се оплаква, жизнена е. Оказа се серозен отит. Понякога протича така - с ниска температура, без болка или слаба, от време на време.  

# 2
  • Мнения: 1 568
От един месец вече не ходи на ясла  Cry Спрях я заради обикновенни сополи. И така без да е на ясла през седмица ми сервира какви ли не виросни истории  #2gunfire Направо неиздържам вече. Може би сте чели темите ми  Cry  През деня е жизнена - даже прекалено - тича и играе да късно вечер, храни се добре, НО 2-3 дена се задържа без проблем и снощи я чувам, че нещо сумти и диша учестено - пипам я топла - меря Т 37,5 Не я повиши повече и я свали от самосебе си Shocked Просто се събудих все едно са ми изляли кофа с вода. Седнах до леглото и си поревах. Как може от 3 дена си стой в къщи, няма контакт с никой, редовно проветрявам, правя и плодови фрешове вс. ден, яде разнообразна храна, зеленчуци, пие чай............. И от къде ги хваща тия вируси просто се чудя и мая  #Crazy  Sick И тая кашлица не спира - изпи сумати сиропи. Сега сме стигнали до 2-3 прокашляния дневно, като аз спрях да давам каквото и да е от 3 дена насам. Само вит. С и чай Бронхопам - това е. Натискам ушите не показва да я боли, погледнах гърлото - видя ми се леко червено, но не гарантирам, че съм права  Rolling Eyes Иначе е жизнена. Какви са тия нощни Т просто вече нямам и идея. Ако я болеше нещо (като например зъби) щеше да е нервна и да плаче, а това либсва  Rolling Eyes Иначе нослето е сухо, не тече, а като лекне хърка някаде назад  Tired






Мамче,горе главата!!!
Малкият е на 6 и половина,но е така от както се помня!!!
Няма грип лек при нас,всичко е......... #2gunfire


И в момента е така и макар,че е голям нощем се дави и повръща и спира да диша и ......ужас!!!!
Не позволявай детето да разбира,че те е страх-никога!е вярват в нас,знаят че само ние можем да им помогнем,ако усети страх,може подсъзнателно да се влоши още повече!!!
Нормално е като са малки да се влачат дълго време!При тях хремата най-често слиза в гърлото и ги дави докато спят!Даже и да е чисто нослето,нощем слагай някакви капки да може да спи!Ако може да смучи давай му-коризалия,те са хомеопатични и се смучат на всеки час,няколко дни!!!

Ако имаш нужда от опора-пиши ми!!!

# 3
  • Мнения: 397
Благодаря за подкрепата  Hug Много ми е странно цялото нещо. През деня свежа и щом мине 12 вдига Т. Досега такова нещо не се е случвало  Rolling Eyes Миналата седмица 2 дена подред , по точно 2 нощи имаше 38.2 придружени със странни мехури с бяла ципа по гърлото. Паднаха от самосебе си, както и Т изчезна по същия начин. Изкара няколко дни без проблем и тъкмо се канех от Понеделник да я пращам на ясла и хоп ново 20  #Cussing out Имам чувството, че щом се заканя да я пращам и тя се разболява - вече 3-та седмица ще си е в къщи  #2gunfire Добре че не тръгнах на работа  Confused Утре ще я водя при прочутия д-р Ковачев в Павлово да видим той какво ще каже  Tired

# 4
  • Мнения: 1 568
 Peace

Успех!!!
Дано всичко се пооправи и заради теб!Знам какво е!Мислиш си,че и този път вече няма да издържиш,но майката е като магаре,товариш ,а тя издържа!!!

# 5
  • Мнения: 158
И ние бяхме така... Пет седмици със сополи, направихме и ларингит, после- бронхит, накрая - отит... Пуснахме за изследване секрет от нос и от гърло и ни откриха златисти стафилококи в носа. Почнахме антибиотик, съобразен с антибиограмата, и спряха още на втория ден и сополите, и кашлицата! Сега ме е яд, че не го направих по-рано и повярвах на педиатъра, че е вирусна инфекция. Е как така разбра, че е вирусна, а не бактериална инфекцията, като пет седмици не се сети да пусне никакви изследвания?

# 6
  • Мнения: 397
Ами аз правих изследване на секрет от носа. В 14 поликлиника - бяха писали гърло вместо нос и резултата беше няма разтеж за кандида  newsm78 Педито го взе и каза че е ок.  Rolling Eyes На мен нищо ми намирисва на объркано  ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 568
Да ме прощават лекарите,ама.......... #2gunfire

# 8
  • Мнения: 397
Започна да се влошава - зачерви очите, носа потече и гърлото без съмнение е червено.  Cry Има и Т 37,5  Tired  Обаче апетит има, но е киселаа явно още тази вечер ще търся лекар  Cry Все в неделя ще се случи мамка му  #2gunfire

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Здравей, не знам дали пък ти си чела моите последни 2 теми. Аз рядко пускам теми и ако това се случи обикновено е тук.

Та аз отдавна съм разбрала, че ДГ изобщо няма нищо общо с болестите. Писала съм по въпроса как стоят нещата.

А кашлицата ясно ли е от какво е? имам мнение по въпроса, но сигурно сте взели мерки.

Бързо да се оправяте и това, че не ходи на ясла нищо не означава. Абсолютно никой не е в състояние Вече да ме убеди е противното.

Дъщеря ми кяшляше от юли месец - оказа се бактериална инфекция (поредната бактерия) този път на дихателните пътищата. Отговор има на всичко, всичко идва от някъде, въпросът е да си достатъчно упорит да намериш отговор и да попаднеш на специалист лекар, а не да се осланяш изцяло на общопрактикуващ.

Бързо оздравяване желая Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 546
След една вирусна инфекция с 4 дена висока Т и само на Тпонижаващи се оправихме обаче...3 дена добре и после почна да вдига и той така само вечер 37,5-37,7. След две вечери така започна да се оплаква, че го наболява ухото. Едното му е станало по-чувствително след спукване на тъпанчето преди 1 год. Явно благодарение на тази чувствителност хващаме и нещата по-навреме. Заведохме го на УНГ и се оказа наистина възпалено. На другото ухо все още нищо му нямаше но доктора каза, че и то ще почне ако не вземем мерки. почнахме АБ и след 2 дена вече нямаше ни Т ни оплакване от ухото. Мислех, че след като вируса си отиде сме овладели ситуацията но последствието не закъсня. Заведи го на лекар да й видят ушите - там ние трудно можем да надникнем  Wink. И дано да мине бързо, каквото и да ви е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт