Minalata nedelia si napravih test za bremennost....

  • 1 252
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Zdraveite na vsichki!!! Na kratko moiata istoria - zakusniavashe mi dosta menzisa, no reshih, che prosto shte me propusne edin mesec, zashtoto pravi taka,  kogato patuvam mnogo. Mejduvremenno zapochna da mi stava losho ot kakvo li ne, no za tozi sluchai reshih puk che sum bolna. Kakto zabeliazvate vutre v sebe si otrichah veroiatnostta da sum bremenna. Mejduvremenno zapochna da mi se gadi ot vsichko, izvednuj celi grupi hrani, kato mesoto naprimer, zzapochnaha da izlizat ot menuto mi. Za smetka na drugi, kato kiselo zele, turshia, kiseli krastavichki i vsiakakvi pikantni i kiseli hrani vliazoha v top 5 na hranitelnoto mi menu. Da ne govorim, che pochnah da reva za shtialo i nestialo. Posledniat put se razrevah, zashtoto muja mi mi kaza, che sum tvurde bavna v oblichaneto i grimiraneto i e izgubil turpenie da me chaka. E na tolkova lishena ot obida i dramatizum replika ne biah se razrevavala dosega!!!!! Cialoto tova sustoianie ne samo che ne izchezva, ami se zadulbochava  newsm78. Nakraia, reshih vse pak da dopusna, he puk moje i da sum zabremeniala i si napravh test. Beshe niakakuv bulgarski, za 3 leva. Neshto mnogo evtin mi se stori, ta se zachudih dali otchita pravilno. Beshe polojitelen. Dali da si napravia povtoren test, s niakakuv po-nadejden i po-skup? Chuvstvam se dosta oburkana...Chudia se koi e mometut da otida na lekar, zashtoto logikata e, che kogato zarodisha e samo zigota oshte, niama kak da se hvane pri pregled.
Imam i oshte mnogo drugi vuprosi, no tiah po-kusno. Shte sa mi polezni vashite nasoki, osobeno na tezi ot vas, koito veche za minali po tozi put. Blagodaria predvaritelno!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 043
Според мен щом тестът ти покаже 2 черти- preggo без значение дали е скъп или не. Но за по-сигурно,ако искаш си направи още един и след това върви при гинеколога си.   bouquet

# 2
  • Мнения: 9 990
Честито, бременна си, радвай се на спокойни дни Hug

# 3
  • Мнения: 5 362
Ами направи си още един,но и аз мисля,че сигурно си бременна.Отиди и на лекар после,за още по-сигурно.

# 4
  • Мнения: 103
Ами честито,то и аз така не вярвах на първия положителен тест та си направих втори и все пак имах съмнения докато не отидох на лекар и резултата е двумесечната ми малка принцеса Joy baby_neutral

# 5
  • Мнения: 434
Честито ,няма съмнение щом има две черти бременна си ти! smile3525 smile3525 smile3525

# 6
  • Мнения: 1 212
Описваш всички познати симптоми......много вероятно е тестът да е верен. Peace
Честито ! Grinning
А за ходенето на лекар....и аз като теб ........... (по Великден беше )ми излезе зверски апетит , съчетано с това че обърках нещо датата на чаканата менструация, бях решила че ще ми прескочи.
Но след позитивен резултат от теста, отидох на лекар 10 тина дни след закъснението и той потвърди състоянието ми
Поздрави  Wink

# 7
  • Мнения: 686
Тестовете като покажат две черти не бъркат! Така че ЧЕСТИТО, лека и безпроблемна! За прегледа - ако имаш закъснение повече от две седмици, мисля че със сигурност ще се види!

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Честито милика!!!
Радвам се за теб, защото според мен няма грешка и си бременна.Направи все пак още един тест, щом не ти се вярва!
Аз теста си направих една седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде.Просто всичко в мен се промени и се прокрадна съмнението че нещо има, вече не се пазехме и имах основание да смятам че съм бременна.А колкото до лекаря отидох на следващия ден след теста.Доктора само протвърди, това което вече знаех.Но доколкото знам в толкова ранна фаза от бременността не всеки ехограф може да види 'плодния сак', ако гинеколога ти е с по-модерна апаратура ще се види.Така или иначе моят съвет е да отидеш на лекар.
Пожелавам ти много лека и щастлива бременност!  newsm10
 newsm30
  bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 560
Ами... ЧЕСТИТО   bouquet
Най- вероятно вече ще се види плодния сак, най малкото с вагинален ехограф !

# 10
  • Мнения: 1 183
Здравей миличка и от мен,ами какво да ти кажа ЧЕСТИТО   bouquet ,аз бях същата като направих първия тест ми стана смешно и не повярвах и накарах моя мъж на другия ден да ми купи още два теста защото наистина не вярвах и какво се оказа и скъпите и евтините показаха едно и също  EFP ,бременна си така,че се радвай и не се депресирай,лека бременост ти пожелавам Peace

Последна редакция: нд, 05 ное 2006, 13:46 от rositsa1983

# 11
  • Мнения: 3 216
И аз сьм на мнение ,че си бременна. Честито. според мен няма проблем и сега да отидеш на лекар. Той ще прецени най-добре  кога и как да те прегледа. Успех и лека и безпроблемна бременност. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 5 103
И скъп или евтин, като покаже две чертички значи си бременна, тичай при чичо доктор.
Честито  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 019
Честито ,няма съмнение щом има две черти бременна си ти! smile3525 smile3525 smile3525
да  bouquet

# 14
  • Мнения: 8 917
Честито и леко износване на бебчето Hug

Общи условия

Активация на акаунт