Гледате ли Карбовски по Нова?

  • 632
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Покъртително и много страшно.

# 1
  • Мнения: 1 533
Покъртително и много страшно.

 smile3507

# 2
  • Мнения: 3 569
Не. На работа съм и слушам Си Си Кеч ... Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Какво се случва там, че и аз не гледам?

# 4
  • Мнения: 6 992
Даваха Кузов и детенцето свидетел по неговото дело. Карбовски разпитваше детето, показа му снимка. Ама и аз от средата го гледах. После Карбовски взимаше радио интервю от Кузов и си му каза в лицето, че е педофил и трябва да влезе в затвора. В общи линии това е. Стана ми жал за хлапето. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 539
Интервюто нямаше ли го в сайта на Дарик? Преди време го обсъждахме, май

# 6
  • Мнения: 927
Кузов....хммм
ВИНОВЕН - това е моето мнение..
А присъдата - смърт, но бавна и мъчителна..
Такива изроди не заслужават да дишат въздуха на тази земя

# 7
  • Мнения: 6 417
Ми то на него от километри си му личи, че е такъв. И ужасно предсказуем. Rolling Eyes

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Що пък Карбовски не показа на момчето, което е свидетел по делото няколко снимки, от които да разпознае въпросния Кузов, ами направо му навря неговата снимка и пита: "Той ли е?!" newsm78

# 9
  • Мнения: 205
Що пък Карбовски не показа на момчето, което е свидетел по делото няколко снимки, от които да разпознае въпросния Кузов, ами направо му навря неговата снимка и пита: "Той ли е?!" newsm78


ами това че го бил водил на софия ленд,а по-това време не не било построено newsm78

# 10
  • Мнения: 6 417
Софияленд е построен през 2003 г.

# 11
  • Мнения: 25 589
И аз го гледах.
И не ми хареса.  Naughty
Харесвам Карбовски по принцип, но в случая или го е домързяло да си свърши работата като хората, или е поръчково предаването (и тук вече май ще ме изгуби като зрител!  Sick)
Не защитавам Кузов. Може би е педофил. Почти сигурно е, че е хомосексуалист. Но ако и полицията събира така доказателствата си, както го прави Карбовски - жална ни майка! Затова престъпниците ще се разхождат по улиците, а честните хора, ако не лежат в гробищата, ще блъскат, за да им плащат обезщетенията от Страсбург!  #Cussing out
Карбовски, рожбо, кой ти плати, за да прецакаш разследването???   newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 3 156
Какъв е този журналист, който води разследване по ТОЗИ начин? Карбовски се беше взел за прокурор по случая,  а не за лице, което ТРЯБВА да покаже обективно и двете страни. Не защитавам Кузов, даже за себе си съм убедена, че е виновен. Но Карбовски трябва да поразгледа тълковния речник за думите ЖУРНАЛИСТ и ЖУРНАЛИСТИКА

# 13
  • Мнения: 205
Софияленд е построен през 2003 г.

знам кога е построен,сомо че цигането казало че през 2001 г. го е водил на софия ленд

Общи условия

Активация на акаунт