Фонд "Мъжко сърце" или как мъжът си крие пари

  • 4 506
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 358
Днес с изумление се убедих, че мъжът ми си има своя си тайна сметка. Много съм ядосана, просто съм вбесена #Cussing outАз си оставям целия доход пред очите му и си мисля, че градя доверие с личен пример, а той си играе на хитрец, мръсника му #Cussing outНе е на добре тая работа... Кажете по една дума...

# 1
  • Мнения: 9 990
Щом оставя достатъчно вкъщи-не ме интересува дали си е скрил нещо....Човек трябва да е застрахован.И двамата си имаме сметки и двамата не знаем колко точно пари има в тях.В тази връзка-и двамата си чопваме от тестето, което е общата каса и си "скриваме".Просто знаем за сметките си, но не и за сумите вътре. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 668
Е , чак пък мръсник ... помисли от друга страна - какъв мъж е ако си няма лични средства , как ще ти купи подарък примерно или нещо ще те изненада  Flutter няма да бръкне в общата ви сметка и да каже : вземам 100 лв. да ти купя ... еди какво си  Confused
Мъжете обичат да харчат за колите си , за дискове моят примерно ... или за друга глупост .
Ние в къщи също си оставяме всичките пари на едно общо място и винаги са били общи , но не бъди толкова крайна ... не е задължително да не е на добре работата .

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Pipinka, права си! Ама верно бе Svetlili, ти как му купуваш поарък ако нямаш заделени?  newsm78

# 4
  • Мнения: 358
Ами от моя доход,  както казах,  той си стои на показ...

# 5
  • Мнения: 9 990
е как така си правите изненади и подаръци?То вярно,, че аз не броя постоянно парите в общата каса, но все пак имам представа.И когато изчезнат 200 лв няма как да не ми направи впечатление и да не се притесня къде съм ги изхарчила, а той човека да е решил парфюм да ми купи... Crazy

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами от моя доход,  както казах,  той си стои на показ...
Е, ама така той не е изненадан...... Не мисля, че е нещо гнило, просто човека иска да си има парички за всеки случай....

# 7
  • Мнения: 6 167
аз изобощо не знам колко пари има мъжа ми и не е в-с, че крие - не ме интересува.
поради простата причина, че има бизнес и няма заплата.
той знае колко аз имам и изкарвам,защото хонорарите ми ги получавам в сметка, която е открита и за него.
не мисля, че доверието страда.
е, проблемът ми е , че нямам всички пари при мен т.е аз да ги управлявам,
но при нас май по-добре е така, защото иначе ще ходим гладни, защото аз
съм разсипница.

# 8
  • Мнения: 358
Благодаря ви, момичета, може би в мен е повредата Embarassed С него нищо няма да коментирам, просто от утре си откривам и аз сметка...

# 9
  • Мнения: 9 990
Разбира се, че ще си откриеш.Човек трябва да се застрахова, не че пророкувам, ама изненади се случват-друго си е да си имаш сума на страна.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разбира се, че ще си откриеш.
Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Мисля, че за самочувствието на мъжа е важно да не се знае с точност с колко пари разполага. Аз мисля, че няма нищо притеснително в това, че той си има таен фонд, щото мъжете си имат техните  мъжки разходи, който не държа да знам newsm01
При нас всеки си има свой фонд, но се знае, че при нужда всеки може да се възползва от "чуждия". Но това май само на мен ми се налага, щото моя все свършва Blush

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз имам скрити пари   smile3505 
Всеки нормален човек,предвидливо заделя пари ,както казва народа "За черни дни" ,и вярвай ми рано или късно опираме до тях.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 162
Ние пък нямаме тайни фондове. За всичко свързано с парите вземаме заедно решение. Как си правим изненади ли? Всеки си има т.нар. джобни месечни разходи. Не съм съгласна, че понеже бил мъж трябвало да си има тайна сметка, щото да се чувства по- мъж. Като работиш наравно с него и ти имаш право на същите чувства като неговите. Така че те разбирам защо си ядосана, но съм съгласна, че това със "собствените" сметки на всеки също е вариант. Все пак аз не бих го направила тайно от него- нали точно това те е ядосало.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Това, че пести пари не значи, че ще си ги ползва самостоятелно.
Ако се наложи за здравето на някого от семейството няма да си възмутена, че има сметка!

Общи условия

Активация на акаунт