молба за детска ясла

  • 1 718
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте.може ли да ми кажетекакво се пише в молбата.знам,че е в свободен стил,но...пише ли се "До Директора на еди си коя ясла" и всички други неща като в обикновена молба

# 1
  • София
  • Мнения: 529
Да пише се, в горния десен ъгъл "До директора на ...." После си пишеш съвсем стандартна молба. "моля детето ми ..... (имената), с ЕГН.... да бъде прието в повереното Ви заведение от..... (еди коя си дата). И така нататък. Пусни си една търсачка във форума, ако не се лъжа имаше такава тема, дори и образец на молбата.

# 2
  • Мнения: 8 917
здравейте.може ли да ми кажетекакво се пише в молбата.знам,че е в свободен стил,но...пише ли се "До Директора на еди си коя ясла" и всички други неща като в обикновена молба
Утре от работа ще ти пратя един образец Peace

# 3
До колкото знам има нова наредба и във всяка ясла има молби, бланки одобрени от Столична община, които трябва да се вземат от съответната ясла и да се попълнят. Молбата попълнена към месец януари 2007 ще важи за септември същата година. Поне на мен така ми казаха.

# 4
  • Мнения: 8 917
здравейте.може ли да ми кажетекакво се пише в молбата.знам,че е в свободен стил,но...пише ли се "До Директора на еди си коя ясла" и всички други неща като в обикновена молба
Утре от работа ще ти пратя един образец Peace


                                                                                                   ДО
Вх. №__________                                                                          ДИРЕКТОРА
                                                                                                       на ОДЗ № .......... г.                                                                        гр.София,район                                                           



М О Л Б А


от _____________________________________________________________________________
/ трите имена на родителя /
адрес: _________________________________________________________________________
/ ж.к., блок №, вх., ет., ап. телефони – домашен, служебен, /



     Госпожо Директор,

     Моля детето ми _______________________________________________________,

род. на ___________________, в гр./с./_______________________________________,

с ЕГН ____________________

Да бъде прието да посещава ОДЗ......, считано от _________________________г.



Прилагам следните документи:
1.   Акт за раждане – ксерокопие;
2.   Здравен картон с нанесени имунизации;
3.   Резултати от изследвания от СХЕИ /скоч проба, секрети, Васерман на единият родител – важи за ясла/;
4.   Бележка за контакт с ОЗЗ;
5.   Сведение за профилактичен преглед за годината.


Личен лекар на детето: _________________________________________________

Тел. за връзка с лекаря:____________________________




Дата:________________ г.                                                С уважение:________________
гр. София                                                                                    /подпис на родителя/




# 5
  • Мнения: 5 362
здравейте.може ли да ми кажетекакво се пише в молбата.знам,че е в свободен стил,но...пише ли се "До Директора на еди си коя ясла" и всички други неща като в обикновена молба
Утре от работа ще ти пратя един образец Peace


                                                                                                   ДО
Вх. №__________                                                                          ДИРЕКТОРА
                                                                                                       на ОДЗ № .......... г.                                                                        гр.София,район                                                           



М О Л Б А


от _____________________________________________________________________________
/ трите имена на родителя /
адрес: _________________________________________________________________________
/ ж.к., блок №, вх., ет., ап. телефони – домашен, служебен, /



     Госпожо Директор,

     Моля детето ми _______________________________________________________,

род. на ___________________, в гр./с./_______________________________________,

с ЕГН ____________________

Да бъде прието да посещава ОДЗ......, считано от _________________________г.



Прилагам следните документи:
1.   Акт за раждане – ксерокопие;
2.   Здравен картон с нанесени имунизации;
3.   Резултати от изследвания от СХЕИ /скоч проба, секрети, Васерман на единият родител – важи за ясла/;
4.   Бележка за контакт с ОЗЗ;
5.   Сведение за профилактичен преглед за годината.


Личен лекар на детето: _________________________________________________

Тел. за връзка с лекаря:____________________________




Дата:________________ г.                                                С уважение:________________
гр. София                                                                                    /подпис на родителя/





The Sun,благодаря за образеца!
И на мен правиш услуга. Hug

# 6
  • Мнения: 912
До колкото знам има нова наредба и във всяка ясла има молби, бланки одобрени от Столична община, които трябва да се вземат от съответната ясла и да се попълнят. Молбата попълнена към месец януари 2007 ще важи за септември същата година. Поне на мен така ми казаха.
Хм, малко ме съмнява,че всяка ясла си има образец...значи ако през януари само важат за приема септември месец, имам днес и утре да подам молба, така ли? А приложихте ли всички документи указани долу наистина? Изглежда твърде усложнено...

Общи условия

Активация на акаунт