Моля за съвет - измръзнали рози :(

  • 2 323
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
В Сряда купих рози за 3 букета, които бях решила да аранжирам в кашпи. Едната още в Сряда я направих и стана прекрасна, а другите трябваше да направя днес. Е да ама розите са замръзнали  ooooh! Дори водата в съда, в който бяха натопени също. Изобщо не съм очаквала, че ще стане такъв клинч навън. Бях ги оставила на терасата за да са на хладно и до днес да са свежи. Сега какво да правя ? Какво се случва със замръзнали цветя след като ги размразиш ? Имам ли шанс да направя нещо ?

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Според мен ще се разкапят...

# 2
  • Мнения: 747
За всеки случай ги обърни надолу, пък времето ще покаже дали става от тях човек! Wink

# 3
  • Мнения: 7 716
Оле, и аз преди малко видях, че са ми замръзнали розите заедно с водата. Аз  няма да ги прибирам, така поне стоят прави и изглеждат добре. Сложих ги от външната страна на прозореца и си ги гледам отвътре.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Оле, и аз преди малко видях, че са ми замръзнали розите заедно с водата. Аз  няма да ги прибирам, така поне стоят прави и изглеждат добре. Сложих ги от външната страна на прозореца и си ги гледам отвътре.

Е да ама моите бяха за букети по 2 различни повода  Sad

# 5
  • Мнения: 7 716
Е, разбрах и съжалявам.
Моите бяха ми подарени и така се утеших.

# 6
  • Мнения: 6 441
Според мен няма да стават за нищо!

# 7
  • Мнения: 7 716
Учудващото е, че и до днес моите стоят на прозореца отвън в отлично състояние /с изключение на листата, които окахапа/. Не съм ги прибирала изобщо. Ако бяха стояли вътре, нямаше да замръзнат, но и нямаше да изкарат досега.

Общи условия

Активация на акаунт