LOREAL happyderm спешнооооо

  • 1 147
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
На 21 години съм със смесена кожа подходящ ли е за възрастта ми?Току що се намазах с мостра и много ми харесва..мирише на роза.Моля ви кажете че след 1 час излизам.

# 1
  • Мнения: 1 568
Аз ползвам Лореал-любимата ми марка!!!
Не мога да ти бъда от голяма помощ,само знам,че серийте "ревиталифт" не бива да се ползват от млади момичета!!!

# 2
  • Мнения: 3 453
много ти благодаря.. Hugтрябва да видя дали този е от тази серия

# 3
  • Мнения: 2 849
Подходящ е за теб .И на мен много ми харесва тази серия . Peace

# 4
  • Мнения: 3 248
Подходящ е за теб. Peace Хепидерм не е от серията Ревиталифт (представляваше розово-оранжев флакон, нали?! Thinking)!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
happyderm не беше ли в розовите опаковки за суха кожа?
за смесена и мазна мисля, че е Normadrem.
Моята кожа е сужа, но не ми понася Лореал , изривам се.

# 6
  • Мнения: 3 453
МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ HugиЗЛИЗАМ ДА ПАЗАРУВАМ...КОЛКОТО И ВЯТАРА НА ВЪН  ДА Е ПРОТИВ МЕН Grinning ПОСЛЕ ЩЕ ВИ СЕ ПОХВАЛЯ Joy

# 7
  • Мнения: 90
в момента ползвам точно него и съм супер доволна. той е създаден точно за "млада кожа", тъй че дерзай...

# 8
  • Мнения: 812
крема е страхотен!няма да съжаляваш! Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Кремът е приятен, и го има във вариант за суха и чувствителна и нормална към комбнирана кожа. Нормадерм не беше ли серия на Виши?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Права си!  doh

# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
Е-е-ей, не се удряй така силно, нищо фатално не е станало  spoko. Я един бърз поздрав: http://slackpack.net/?q=node/347

# 12
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз също съм от доволните от този крем потребителки.

# 13
  • Мнения: 372
Не съм кой знае каква познавачка на кремовете, но този ми понася много добре и кожата осезателно се омекотява и заглажда  Hug

# 14
  • Мнения: 6 164
И моята е смесена, няма проблем, кремът е супер!

Общи условия

Активация на акаунт