Стоножки - има ли отърване?

  • 2 484
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Има ли някой, който е решил проблема със стоножките? Мразя ги, гнус ме е от тях, особено при мисълта, че се разхождат там, където ще е бебешка територия тръпки ме побиват. В къща сме, знам че сноват по къщите по принцип, но аз не мога да се примиря с това. Моля, помогнете!  newsm17

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Нямам решение на проблема, но ще следя темата Peace

# 2
  • Мнения: 8 505
За тези гадини ли става въпрос?:

# 3
  • Мнения: 8 505
Виж тук:http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/530798/page/0/fpart/1/vc/1
Има и големи длупости,но нещо може да ти свърши работа.

# 4
  • Мнения: 28
Първия ми постинг във форумите..се оказа за стоножките Laughing.Аз също ще следя темата с интерес,защото не знам как да се отървем от тях Rolling Eyes

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И ние живеем в къща и имаме същият проблем,мислех ,че зимата ще изчезнат... да  ама не  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 256
По принцип стоножките се влияят по-слабо от инсектицидите, защото "обвивката" им е по плътна.  Освен това обичат да се струпват на купчинки във по влажните помещения. Тогава просто се събират с метлата и се изхварлят някъде по- надалеч (ако не ви е жал ги изсипвате в някакъв съд,  напръсквате хубаво с препарат и захлупвате плътно, за да не се разбягат и защото миризмата позле е ужасна  Sick). Ако се срещат единични бройки, най добре е да се огледа от къде влизат и там да се поръси обилно с нъкакъв прахообразен препарат.

# 7
  • Мнения: 4 111
Здравейте,
проблемът виждам, не е само мой.
За съжаление не ги виждам откъде идват, нито съм ги виждала събрани на топка, а ако ги хвана някъде - никаква тенджера, ами с чехъла - бой!!! bambam
А онази снимка е ужасна, не стига че ми се привиждат навсякъде...

Общи условия

Активация на акаунт