Кръв във нослето

  • 868
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте.От скоро влизам и чета във форума на BG-Mamma и ми е страшно интересно,заштото научавам много нешта за моето детенце,въпреки че ние сме малко по големи-на 7 години.
От няколко дни имаме малък проблем и се чудя дали някой от вас знае нешто по въпроса.
Значи от около седмица синът ми е с хрема,което е нешто нормално за това променливо време-пиеме витамини,чайчета,лимони,капеме "Виброцил"в нослето и горе-доло нештата почнаха да поотшумяват.
Но някой път (през последните 3 дни)като си издуха силно нослето във секрета има и малко кръв(не при всяко издухване).
Дали заштото му е гъст секрета,дали пък духа нослето прекалено силно или е нешто друго не знам.
Ако някой е имал подобен проблем или знае нешто по въпроса ще бъда много благодарна ако ми пишете.
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Това е характерно за вирусните заболявания - има преходно увреждане на съдовете /чупливи са/ и често при издухване има кръвенист секрет. Не се притеснявай, ще премине.

# 2
Дали да му спра капките за нос, и да не го карам да си издухва толкова нослето.

# 3
  • София
  • Мнения: 558
Да, може да избягваш да го караш да се издухва много силно. Капките не вредят, освен ако се ползват прекалено дълго време  и често.

# 4
Много благодаря за съветите.

# 5
  • Мнения: 6 461
Аз оправям хремата на децата с физ. р-р и Тобрекс

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Тобрекс всеки път? newsm78 Това до колкото знам е АБ и се прилага само при доказана бактериална хрема.

Общи условия

Активация на акаунт