Как разтваряте NAN AR?

  • 782
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Не знам къде е причината - в мен или в млякото, но имам проблем с разтварянето му. Пробвах да сложа първо млякото и после водата  - резултата е че част от млякото се разтвори, а руга се залепи за дъното и стана на нещо средно между дъвка и буца. После пробвах да сложа първо водата и после да прибавя млякото - резултата е същия. А въпросните дъвко-буци мнооого трудно се разтварят, размазвам ги по стената на шишето с лъжичка, а това отнема доста време и нерви. До сега не съм имала такива роблеми с други АМ.
Та, ако някой знае как да се справя с тоя проблем, моля ви, научете ме!  bouquet
Пожелавам ви приятен ден и Бррррр, ама че студ!

# 1
  • Мнения: 8 505
На кутията не пише ли?
Иначе AR-млеката се разтварят в по-гореща вода,за да набъбне съставката,която ги прави по-гъсти (в млякото,което пиеше дъщеря ми,това беше корен от рошков,не съм сигурна дали във всички млека е едно и също).След това се охлаждат до желаната Т.

# 2
  • Мнения: 213
амче пише де, и точно така го правя ама пак не става...... newsm78 #Cussing out

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Всички AR млека са такива .Аз правя така 1/3 от водата завира в микрото после добавям количеството АМ което ще приготвяме разтърсва се шишета около 20 секунди и се добавя останалата вода нужна за приготвянето на млякото.

Общи условия

Активация на акаунт