Първо + после -

  • 745
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
кажи ми тогава мила защо когато си направих преди няколко дни тест ми излезна втора бледа черта а след няколко дни тестовете нищо не показват.Добре дошла междо другото  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 324
mu6morok

Разделям постинга ти от темата за запознанствата, че там ужким е само за запознанства Wink

Миличка предполагам че много боли първо да видиш две черти, а после да е една.
За съжаление се случва Sad Може да си била бременна, но бременността да е прекъснала още в самото начало. При много жени се случва това и тези които не следят месечния си цикъл и не планират бременност, често и не разбират че са били бременни.

Sad

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Т.нар химическа бременност. Установено е с проучвания на здрави доброволки студентки чрез изследване на менструална кръв, че огромен процент от  тях са имали бременност, за която дори не са подозирали.
Това е едно от чудесата на естествения отбор, защото обикновено така завършват непълноценнтите зиготи.
 Много съжалявам...и успех ти желая.
На мен също ми се е случвало така...т.е химическа бременност.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
Теста, може да е (+) и без да има бременност.
Т.н  лъжливи положителни тестове.
В някои случай /макар и рядко/, при някои заболявания, тестовете за бременност може  да отчетат (+)-лен резултат, напр. при хемоглобинурия, албуминурия , някои лекарства и т.н.
Затова по-сигурно е кръвен тест /ЧХГ/

# 4
  • Мнения: 7 718
На мен ми се е случвало - закъснение, положителен тест и след една седмица - отрицателен.
По всяка вероятност е имало  бременност, но не се е  развила.

# 5
  • Мнения: 1 792
мисля че не е причината заболяване.а в момента пия дуфастон и фолиева киселина.според мен е било многооооооо многоооо кратка бременност само няколко дни.ее съдба дано другия път да е по дълга около 9 месеца и с резултат  ylinfant newsm30 newsm32 newsm07.пожелавам си го а и на вас от сърце.
много ви благодаря за отговорите Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт