Mами в Италия - част 27

  • 21 542
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 379
Добре дошли в част 27 на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия!
Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                            sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(...)-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26



Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

# 1
# 2
  • Мнения: 1 545
ПУ и аз!  Laughing

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Айде и аз съм тук,терцата  Twisted Evil

Владка,ти неЩо се помеШа бе жена:какви лоШи помисли какви 5 лева  ooooh! Rolling Eyes Я не се стЕгай,нали си лафиме тука.То пък не може все хорово пеене  Twisted Evil
А по повод твоите познати:ми и моя зет се води някакъв текнико в някаква малка фирми4ка за 4елулари. Зълви4ка ми не работи. Току Що си купиха вилетта а скиера без да теглят мутуо и имат един апартамен дето оЩе не са го продали. Две коли,скутер,гоммоне,сеттимана бянка, сеттимана ин Сарденя а маджо,две седмици на море през август и зълви4ка ми ве4ено е с нови одежди. Вилеттата се обзавежда цялата наново. А кАжи ми ти как става номера  Shocked newsm78 Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 545
И на мен ми стана интересно, как става тоя номер? Миленче, обясни ми моля ти се, като на невежа, какво е "каза а скиера"? Аз и преди питах, ама никой не ми обърна внимание. Никога не съм срещала този термин тук.  Praynig

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Деска,вилетта а скиера са поредица от къЩи4ки дето са залепени една за друга  с малко пар4енце земя отпред или отзад а крайните се казват вилетта а скиера ди теста и обикновенно са най скъпи,заçото двор4ето им е най_голямо. Ей сега Ще потърся и снимка за по_нагледно  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 427
Не знам,ни знам мъ хората пари имат!
Нашите приятели Макс и Барбара и те каква къща имат ,нещо наистина стратосферико,както казва Фло....построиха я за отрицателно време-година имаше ли?!.Вярно че Макс е собственик на Пъб в центъра на Торино,но пък има още двама суочи с които делят,та не е да печели чаааккк толкова.Само градинката им струва 15,000евро.Толкова броиха на градинаря.Аз имаше да я обръъъщам,като герой на Елин Пелин Joy Joy Joy,а те хоп!Барбарелка работи във Водафон,парт тайм.Искам и аз така! Confused

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
НеЩо такова  Wink

# 8
  • Мнения: 1 545
Мерсаж, Миленка, че ме светна! Ми то тук такова нещо е абсолютно неприложимо, къде ти толкоз място за разхищаване, всяка къщичка отделно, че и дворче?!? Тц, няма таквиз чудеса в дълбокия Юг .....

# 9
  • Мнения: 1 545
Имам впредвид в града де, няма възможност за такова строителство. В периферията може и да става, не знам, рядко се разхождам по Неаполската провинция

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Е то и тук по града ги няма,обикновенно по провинцията са 4есто явление ама и цената им е яка. Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 5 462
За кви пари Money става на въпрос ?И къде около Болоня има таквиз красоти Миленче ? newsm78 Някой друг ако знае да свирка !!

# 12
  • Мнения: 2 427
На нас ни предлагаха вила а скиера  за 250,000 еури ротти.
Само че освен че не можахме да си я позволим в никакъв случай(трябва излплащаш като роб дорде си жив!),ами и нещо не ме кефи идеята да живея в такава къщичка с такова измислено дворче два на два Confused.
Миленка ,да поздравиш зълва ти,че е толкова предприемчиво девойче Laughing!Имайки в предвид колко струват при вас имотите,да купиш такова нещо без дори да теглиш заем,при положение че не работиш,трябва здраво да си напред с материала Laughing.Независимо кой Wink.
На нас С Фло до сега никой не ни е помогнал и с копче,напротив,ние сме тези които помагаме непрекъснато Rolling Eyes.
Да питам,започнахте ли да пускате парното?Аз тъкмо се опитвам да го пусна за проба,но не се стопля нищо...от две години все проблеми с тея термосифони и тая калдая,аман.От къде ги намери хазаина тези нещстници да инсталират парното не го знам #Cussing out #Cussing out #Cussing out.

# 13
  • Мнения: 5 462
Айде бе момичета,  къде се запиляхте ???Никой ли не знае къде има такива красоти в областта  Емилия Романия или поне дайте някой сайт да разгледам кво и къде се предлага и на кви парички естествено ??

# 14
zdraveite mami imate li problemi kato mene smlekata moeto momichentse e na 10 mes. i ot dva mesetsa ne iska da pie drugo mlqko osven kiselo mleko smenixme dve tri marki mleka no nitsto. dobre li e da pie kiselo mlqko .doktorkata kazva che trqbva da pie ot drugite mleka kiselo ne.az kato znam che v bg. im davame kiselo bez problem.kakvo da pravq. #Cussing out newsm78

Общи условия

Активация на акаунт