Търся сериозен елекронен магазин в България

  • 591
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте всички,
Имам следното питание: Има ли българското WEB пространство електронен магазин на който може да се разчита. Най-вече за телефони.
Харесах си една Nokia Е60.

Говорих с официалните представители на Nokia за България.
Алфа Копи - цена на дребно 774 BGN
Total ТелеКом - не продават на дребно, но във всички магазини към които ме насочиха цената е 709 BGN.

Що се отнася до интернет магазините там цената започва от 550 и стига до 790 BGN  #Crazy #Crazy #Crazy

Можете ли да ми помогнете с избора на място (фирма/магазин/site) от където мога да си го купя? И да разчитам, че ако не дай си Боже телефона даде дефект ще има адекватна реакция от страна гаранционно обслужване и сервиз.

# 1
# 2
  • Мнения: 23
Пазарувала ли си от там ?

# 3
  • Мнения: 220
http://get.gbg.bg/catalog/index.php   
само една покупка (GSM) e правена от там,за доставката няма оплаквания - в срок и на посочения адрес,до сервиз не сме опирали и дано не се налага.Предполагам че фирмата е сериозна.

# 4
  • Мнения: 3 372
не съм, познавам хората и начина на работа

# 5
  • Мнения: 8 505
... И да разчитам, че ако не дай си Боже телефона даде дефект ще има адекватна реакция от страна гаранционно обслужване и сервиз.

Зависи обаче от кого е гаранцията.Може да е от магазина,но може и да е от вносителя.Във втория случай магазинът не отговаря за повредата по никакъв начин.

# 6
  • Мнения: 23
Да де ама ако вносителя ти гарантира и се наложи да ползваш гаранция вероятността да ти сменят продукта в случая телефона е по - голяма. Ако имаш гаранция от магазин там най-много да те забутат в някой сервиз и след 1 месец да се окаже , че ти си си виновен...   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт