Отзиви за климатици NEO

  • 8 018
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Предстои ни покупка на климатик. Понеже не можем да отделим много финанси за тази покупка, а и сме на квартира решихме да вземем нещо по-ефтино. Спряхме се на NEO, Haer или Midea  newsm78. Какво бихте ме посъветвали? Ако имате някои от тези климатици споделете впечатления.

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 353
Ох, и ние до миналия месец се чудихме същото  newsm78. Накрая се спряхме на климатик IKEDA по препоръка на наши приятели. Момчетата ни го монтираха много бързо и най-важното чисто, въобще не личи че е пробивана стената. За съжаление още не е работил при минусови температури, за да кажа как е. Само мога да споделя препоръките на приятелите ми.
Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 686
Вкъщи сме с НЕО. Още не сме го изпробвали в големите студове, но мисля че ще топли. Взехме по-мощен отколкото е необходим за помещението и се надявам да свърши работа.

# 3
  • Мнения: 498
аз не съвсем по темата, но майка ми си взе 2-3 уреда на НЕО и всичките се изпочупиха доста бързо
иначе за климатиците точно нямам наблюдения

# 4
  • Мнения: 1 341
Предстои ни покупка на климатик. Понеже не можем да отделим много финанси за тази покупка, а и сме на квартира решихме да вземем нещо по-ефтино. Спряхме се на NEO, Haer или Midea  newsm78. Какво бихте ме посъветвали? Ако имате някои от тези климатици споделете впечатления.

Благодаря ви!
за цената си са добри

# 5
  • Мнения: 984
мъжът ми взехо за офиса и се счупи след 2г и няколко месеца сега ремонта е за 200, гаранцията тогава беше 2г. сега е 3г. и мислят направо да си купуват нов

Общи условия

Активация на акаунт