жена купува мъж със скъпи подаръци - с цел бебе???

  • 3 446
  • 47
  •   1
Отговори
Какво мислите по въпроса,  една жена да купи един мъж с цел да и направи бебе?
ето сега и конкретната ситуация- излизам с едно момче да момче който е на 24 а аз съм на 25 ,което е порастнало преждевременно след среща с една такава особа преди 5 год. Да и преди 5 той става баща, тази жена е по-голяма от него с 10г , с пари и власт в живота, но жена лишена от морал,лишена от всякаква физическа и нравствена красота! Тя го купува с пари с много пари, защото той е много красив с една едничка цел тя ииска дете от него. А той тепърва завършващ училище не сблъсквал се досега с трудностите на живота приема, след 3мес връзка с нея той решава да стане баща, защото детето трабва да има име, а  тя му казва че иска да има дете от него без да предявява каквито и да е претенции към него!и така се ражда едно красиво създание! Тяхната връзка е точно 1 год- за този период тя прави аборт и пак забременява! И дотук женят се след това той се маха от там-не издържа на тормоза от нейна страна! ние се запазнаваме година по-късно!
Заедно сме от 3 год- живеем заедно, но тази жена започна да ни тормози-мен не директно, но като тормози него и ми се отразява, вече даже незнам какво правя с този човек, който е имал неблагоразумието да се ожени за едн човек, главно за да живее хубав живот! Почвам да се замислям и аз за собствени деца, но самата мисъл че е създал дете на жена, която не е обичал и която просто си е платила с кола, скъпи дрешки и почивки не ми дава мира!
В момента съм на кръстопът- знам, че много ме обича, дава всичко за мен!Досега не бях попадала на такъв човек, вярно, че не живеем в разточителство, никога не сме се карали за каквото и да е било, но мен това много ме измъчва! Той често взима детето да го вижда, но не и плаща издръжка, тъй като няма възможност! А майката при положение че няма претенции в началото към него, започна , общо взето след като разба че се е хванал с друга жена тормоз и за пари, при положение че тя е доста богата, а неговото семейство е бедно!Боли ме, че започна да го търси за всичко, ако е само за детето разбирам! вече незнам какво иска тази жена! А тя си върти други мъже, но иска и той да и е подръка когато му звънне!
За мен това е жена без морал, жена която като е прехвърлила определената от нея самата възраст за дете ,почва да търси красив мъж без значение дали е малък или голам глупав или не, важното е да е красив? дори си мисля, това дете като порасне и като разбере истината за нейното раждане и как е бил купен бащата-едва ли ще си понрави! Както и да е доста се отклоних? Вие бихте ли направили такова нещо с цел едно бебе, още повече че евентуално ако съответния мъж реши да се обвърже с друга жена, това ще е бреме което ще тежи на новата двойка цял живот! Аз не не бих могла! И сигурно още няма дълго да издържа в тази връзка! Това постоянно ме яде отвътре!

# 1
  • Мнения: 5 679
FlutterТака. Съчувствам ти на тебе че и ти изживяваш този тормоз. Но мисля че не си права да обвиняваш другата жена. Значи тя е предложила"сделката" - той я е приел. Не го е насилвала, не е забременяла без той да знае, че примерно не взема противозачатъчни. Съгласил се е да направи бебе и да се ожени за нея и насреща си е получил охолен живот. Сега това че не му харесва, еми да е мислил преди да се е съгласил. Лошото е че и ти си натоварена с това. А пък щом идва детето при вас, значи все пак той си приема бащинството, значи трябва и да си плаща издръжката. Ако има заверен нотариален документ, в който да пише не трябва да плаща издръжка, ок.
А тебе какво те тормози. Той има ли развод с тази жена. Ако да какво ви спира да си направите бебе.
Желая Ви успех   bouquetи по добре не се тормози - всяко нещо с времето си Party Peace

# 2
  • Мнения: 431
Съгласна съм с pepi_r (освен в частта за издръжката - Чл. 88. Отказът от издръжка за бъдещо време е нищожен. - Семеен Кодекс)

Разбирам, че го обичаш и другата жена е гадната лоша вещица, но момчето наистина не е било изнасилено и детето не е натрапено. Лично аз не бих се притеснявала толкова от бившата жена, колкото от това, че мъжът ми е бил ъъъ... жиголо. Това би ме спряло от обвързване с него, а не бившата му съпруга и детенцето.

А, и още нещо - ами да, трябва да си плаща издръжката, това му е дете!

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 15:37 от Лизбет

# 3
  • София
  • Мнения: 2 901
Измъчваща се, много си млада за да се измъчваш така! Трябва да ти кажа, че момчето ти въобще не е преждевременно узряло, дори хич не е!

Теб обаче май повече те дразни, че някоя друга продължава да го иска. А той е толкова неописуемо красив. И ти ли заради това си с него.

И толкова ли му вярваш, че се е съгласил да й направи дете, без всякакви други обвързвания. Г-н Узрял или е толкова тъп, или теб за такава те мисли, щом ти разправя такива работи и очаква да повярваш. Кой мъж се съгласява да се размножава ей така - то ако го правеха толкова лесно!

Всъщност аз не разбрах - тя искала дете на всяка цена, пък направила аборт, пък пак забременяла. Или е бил спонтанен. Женени ли са били - като с били, значи е бил пълноправен баща на детето. Какво значи тормоз - с какво го е тормозела, и как така искала само дете от него, пък - йок озовала се омъжена за него!

# 4
  • Мнения: 5 103
Много си млада да се измъчваш така прави са другите майки.
Нещата няма да се оправят с нея . Не го иска толкова, колкото не иска той да е с теб или с която и да е друга.Докато не и омръзне тази тъй наречена"играчка: няма да миряса или докато не го получи за себе си.Това смятам аз.

# 5
  • Мнения: 491
Ох, днеска ме разбихте с тея казуси!

# 6
  • Мнения: 1 425
Много размисли, много приказки, много нещо.
Пък тя искала, пък той не искал, ма тя го купила, той бил незрял, ама се продал за добър живот, ма пък сега бил много узрял бла бла бла.
Всъщност нормално е да заставаш на негова страна, ама все пак той си е избрал първата жена и той си е направил първото дете. Тея драми дето ти ги е разправял - силно ме съмняват и мен. Като гледам повечето (слава Богу не всички, но повечето) хора като се разведат с някой и после го изкарват от дявола по-черен. Да ги питаш като са се женили за него и като са правили деца къде са гледали. А и доколкото съм гледал подобни случаи отстрани - най-често и двамата имат достатъчно голяма вина за ситуацията.
като е от оная "лошата" да се прави че няма дете ли? Ами мислила ли си по темата, че и с теб може да се разведе и после ти да си "Лошата дето го е излъгала" и ако имате дете да не му обръща никакво внимание?
Реалността е проста - мъжът е разведен и има дете от първия брак.
Като го е направил това дете - трябва да си носи отговорностите на баща - да плаща издръжка, да прекарва определено време с него - това като минимум. Това няма да се промени - или го приемаш или не го приемаш.
Ако теб те урежда това - продължавай, ако не те урежда това че мъжът има и друго дете и съответно задължения към детето - свят широк, мъже много.

# 7
  • Мнения: 2 197
Много размисли, много приказки, много нещо.
Пък тя искала, пък той не искал, ма тя го купила, той бил незрял, ама се продал за добър живот, ма пък сега бил много узрял бла бла бла.
Всъщност нормално е да заставаш на негова страна, ама все пак той си е избрал първата жена и той си е направил първото дете. Тея драми дето ти ги е разправял - силно ме съмняват и мен. Като гледам повечето (слава Богу не всички, но повечето) хора като се разведат с някой и после го изкарват от дявола по-черен. Да ги питаш като са се женили за него и като са правили деца къде са гледали. А и доколкото съм гледал подобни случаи отстрани - най-често и двамата имат достатъчно голяма вина за ситуацията.
като е от оная "лошата" да се прави че няма дете ли? Ами мислила ли си по темата, че и с теб може да се разведе и после ти да си "Лошата дето го е излъгала" и ако имате дете да не му обръща никакво внимание?
Реалността е проста - мъжът е разведен и има дете от първия брак.
Като го е направил това дете - трябва да си носи отговорностите на баща - да плаща издръжка, да прекарва определено време с него - това като минимум. Това няма да се промени - или го приемаш или не го приемаш.
Ако теб те урежда това - продължавай, ако не те урежда това че мъжът има и друго дете и съответно задължения към детето - свят широк, мъже много.
Толкова добре го е казал, че само ще се подпиша и аз отдолу.

# 8
  • Мнения: 809
Много размисли, много приказки, много нещо.
Пък тя искала, пък той не искал, ма тя го купила, той бил незрял, ама се продал за добър живот, ма пък сега бил много узрял бла бла бла.
Всъщност нормално е да заставаш на негова страна, ама все пак той си е избрал първата жена и той си е направил първото дете. Тея драми дето ти ги е разправял - силно ме съмняват и мен. Като гледам повечето (слава Богу не всички, но повечето) хора като се разведат с някой и после го изкарват от дявола по-черен. Да ги питаш като са се женили за него и като са правили деца къде са гледали. А и доколкото съм гледал подобни случаи отстрани - най-често и двамата имат достатъчно голяма вина за ситуацията.
като е от оная "лошата" да се прави че няма дете ли? Ами мислила ли си по темата, че и с теб може да се разведе и после ти да си "Лошата дето го е излъгала" и ако имате дете да не му обръща никакво внимание?
Реалността е проста - мъжът е разведен и има дете от първия брак.
Като го е направил това дете - трябва да си носи отговорностите на баща - да плаща издръжка, да прекарва определено време с него - това като минимум. Това няма да се промени - или го приемаш или не го приемаш.
Ако теб те урежда това - продължавай, ако не те урежда това че мъжът има и друго дете и съответно задължения към детето - свят широк, мъже много.

 Peace

Напълно подкрепям още повече, че детето има право да знае кой е баща му, все пак.  То расте и има своите нужди в общуването. За физическите явно има кой да се грижи, но няма нищо по ценно от духовното общуване.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съгласна съм с pepi_r (освен в частта за издръжката - Чл. 88. Отказът от издръжка за бъдещо време е нищожен. - Семеен Кодекс)

Разбирам, че го обичаш и другата жена е гадната лоша вещица, но момчето наистина не е било изнасилено и детето не е натрапено. Лично аз не бих се притеснявала толкова от бившата жена, колкото от това, че мъжът ми е бил ъъъ... жиголо. Това би ме спряло от обвързване с него, а не бившата му съпруга и детенцето.

А, и още нещо - ами да, трябва да си плаща издръжката, това му е дете!
Това и моето мнение.
Виждам, че много ти се иска да оправдаеш момчето, имаш си и "лош" в случката, но помисли добре - да не би утре ти да си лошата, зла жена, която го е хванала в труден за него момент и на, пак са го излъгали, страдалеца.  Thinking

# 10
  • Мнения: 6 615
Звучи като сапунка "жена без морал", морала на твоя приятел в кое по точно се състои?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 477
Ей, че латино сериалче Joy Joy Joy Значи как се нарича мъж, който бива "купен" с цел бебе, сексуално удоволствие или каквото и да е друго удоволствие...Върти ми се в главата - жиголо...То аналога при жените дет се продават за пари...знаеш мисля как се нарича?
И това, че тя му искала издръжка - ама, моме той е ДЛЪЖЕН да се грижи за детето си след като го е признал - финансово и сякак! Независимо от материалното състояние на жената! Като се е продал бебе-за пари да не го е признавал!
А и не знам не те ли притеснява желанието на г-н Узрял да живее по лекия начин? Ама безплатен обяд няма и сега не му харесва, че трябва да плаща Thinking....е, така е в живота!

# 12
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Измъчваща се, много си млада за да се измъчваш така! Трябва да ти кажа, че момчето ти въобще не е преждевременно узряло, дори хич не е!

Теб обаче май повече те дразни, че някоя друга продължава да го иска. А той е толкова неописуемо красив. И ти ли заради това си с него.

И толкова ли му вярваш, че се е съгласил да й направи дете, без всякакви други обвързвания. Г-н Узрял или е толкова тъп, или теб за такава те мисли, щом ти разправя такива работи и очаква да повярваш. Кой мъж се съгласява да се размножава ей така - то ако го правеха толкова лесно!

Всъщност аз не разбрах - тя искала дете на всяка цена, пък направила аборт, пък пак забременяла. Или е бил спонтанен. Женени ли са били - като са били, значи е бил пълноправен баща на детето. Какво значи тормоз - с какво го е тормозела, и как така искала само дете от него, пък - йок озовала се омъжена за него!

 Peace

# 13
  • Мнения: 1 455
Защо не отидеш при въпросната госпожа,да си поговорите.Може би има друга гледна точка,а и като е толкова богата не мисля ,че е умряла за него.А и все си мисля,че ще те "упъти "накъде да тръгнеш с този мъж.

# 14
  • Мнения: 6 461
Явно си  срещнала неподходящия човек по неподходящо време и на неподходящо място.
Много неприятна ситуация.
Лично аз не бих се впуснала в подобна връзка .
Това мисля ,че трябва добре да го обмислиш докато е време за да не се превърне в кошмара на живота ти .
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт