за Ластичните гащи

  • 2 547
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте момичета , вече минаха точно 2 месеца от раждането на моето бебе , а корема ми изобщо не се прибира , все едно съм в 6 месец , направо е супер депресиращо . Още в болницата ни казаха да не носим ластични гащи за да може вътрешните органи да се приберат правилно . Въпросът ми е , има ли майки на които корема им се е прибрал без такива гащи , и въобще късно ли е вече след 2 месеца да си купувам . Помогнете моля Ви  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 353
Аз още на другия ден в болницата си обух такива гащи Mr. Green-забележка никой не ми направи само ми казаха,че е безмислено.И ефект нямаше наистина Confused.Корема ми се прибра когато поотслабнах.Мисля,че скоро и твоят ще се прибере.Просто при всеки е различно Hug.

# 2
  • Мнения: 2 274
  Аз раждах нормално, но понеже бях с много разкъсвания бях една седмица в болницата! Като ме изписваха почти нямах корем, а след месец вече беше вдлъбнат  Mr. Green! Ластични гащи не носех, заради разкъсванията - не ми бяха удобни! Сестра ми обаче носеше такива след раждането, ама съществен ефект нямаше! Чак като отслабна, коремът и се прибра  Peace!
  Успех в начинанието  Peace!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз раждах секцио и ме изписаха на 5 ден. Още на следващия сложих някакъв медицински клин за стягане, от който нямаше ефект. Малко по-късно открих някакви гащи-колан (много стегнат ластик),  които определено ми помогнаха. За около два месеца ми се поприбра корема. Но т. като все още съм +12кг. си имам шкембенце, надявам се като спра с кърменето да си върна старата форма.

# 4
  • Мнения: 8 505
Въпросът ми е , има ли майки на които корема им се е прибрал без такива гащи ...

Моят корем се прибра още в болницата.Ластични гащи и колани не съм носила.

# 5
  • Мнения: 3 456
Не съм носила нито ластични колани, нито клинове, нито ластични гащи- коремът се прибра самичък

# 6
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Хм, аз носих и двата пъти 'ластични гащи' (мале как звучи  Joy), ама корема ми се беше прибрал около 10  дни след раждането . После само разпънатата кожа си повисваше досадно в определени пози и аз си я прибирах на едно място с тези прословути гащи  Mr. Green . Ама пък май по-бързичко се поприбра с тях  newsm78. Бе де да знам така поне ми се струва. Мисля си че всичко е до натура, ще ти се прибере корема, имай повечко търпение, а от колан на този етап едва ли полза ще има.

# 7
  • Мнения: 6 164
Нямах корем почти, след раждането веднага, като излезе бебо, си хлътна навътре и не съм имала проблеми.

# 8
  • Мнения: 2 109
аз ги носих около 3 седмици, взех ги 1 м след секцио. имаха много голям ефект (имах проблеми с бавно прибиране на матката и на болките от   операциятамипомогнаха).обаче пък ме хванаха упорити гъби, и ги свалих. чак 5-6 м ми се прибра            корема(сланинки си имам, но най-сетне ми се стегнаха пак мускулите, преди бебето имах плосък корем. ама талията ми от 68 см стана 118...)

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз си купих такива,но не ми е комфортно с тях и не ги нося.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И аз си купих такива,но не ми е комфортно с тях и не ги нося.

И аз така  Confused
След второто раждане коремът ми вече е съвсем различен, за съжаление. Колкото и да слабея, той си остана #Cussing out А като се замисля, че работим за трето...  Crazy

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз още на другия ден в болницата си обух такива гащи и определено имаше ефект, но с тази подробност, че на всеки 10 дена го стеснявах, тъй като корема се прибира и в един момент колана не стяга и ефекта е - бельо!
     При мен имаше ефект, но не съм го сваляла, даже с него спях! Peace
УСПЕХ!  bouquet

# 12
  • Мнения: 59
Раждах секцио и в болницата като попитах ми казаха, че мога да започна да ги нося след 20ия ден. Не било хубаво да се започне веднага, защото мускулатурата на корема ставала ленива. Пробвах да ги нося след първия месец, но особен ефект не съм забелязала засега

# 13
  • Мнения: 8 917
Не съм слагала ластични гащи, но си мисля, че е до човек Peace

# 14
  • Мнения: 5 362
Аз си слагах колан-ластичен.Веднага след като ме изписаха от болницата започнах да го нося.Коремът ми се прибра много бързо,но дали ефекта се дължи на колана не мога да кажа ...

Общи условия

Активация на акаунт