Четирима души дариха от кръвта си за Лъчко на Иги!!!

  • 6 381
  • 152
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Пиша тук защото повече хора може да го прочетат.
За малкия син на нашата съфорумка мама Иги- Лъчко се нуждаем от помощта ви. Бебето е на два месеца - в петък му е насрочена операция на сърчицето. Току що са я сюрпризирали. Изнанадата е още по- голяма защото са и казали, че до петък трябва да намери четирима кръводарители- иначе щели да отложат операцията Confused Единият ще е таткото на Лъчко- трябват още трима.
Много моля, ако някой може да дари кръв в кръвния център, да вземе бележка и да каже от къде да я вземем да пише тук или на лични на мен. Няма да изключвам профила си и ще чакам да ми пишете.

На този призив се отзоваха много хора, на които сърдечно благодаря за добрите им сърца  bouquet БЛАГОДАРЯ!!!

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 13:20 от yosarian

# 1
  • Мнения: 5 877
Каква кръвна група? и къде е кръвният център?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Веднага бих дарила, но при предна акция се разбра, че между градовете не става...
Затова: нека дарителите да са от София!
Боже, стискам палци всичко да мине добре с Лъчко, често я мисля мама Иги! Praynig

# 3
  • Мнения: 14 654
а каква бележка трябва да се вземе и от кого?
аз например съм кръвна група 0+

# 4
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Няма значение кръвната група-искат само бележка от дарител. Не знам къде точно е кръвния център- сега ще проуча.

# 5
  • Мнения: 11 607
Не мога да даря кръв, защото не съм от София! Но се моля да се намери всичко необходимо за тази операция, вкл. и кръводарители!  Praynig  Praynig  Praynig

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
а каква бележка трябва да се вземе и от кого?
Като дариш кръв, ти дават бележка, че си дарила. Казваш за кого е кръвта - Йосарян ще ви каже на лични данните на Лъчко сигурно - и като даряваш, те я вписват за него. Ако си друга кръвна група - заменят, т.е. ти даряваш 0+, а ако той е АБ, те правят замяна - взимат твоята, а на него дават от дарител с неговата група (поне по принцип е така). Бележката служи точно за това - да могат да докажат, че е дарена кръв точно за този човек.

# 7
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Кръвният център се намира около Централна гара. Зад хотел Принцес.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
"Братя Миладинови" 112

# 9
  • Мнения: 5 877
Окей. Намерих го на картата. Ще отида утре.

# 10
  • Мнения: 1 671
Бих дарила. Наистина ли не става от друг град?

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Бих дарила. Наистина ли не става от друг град?
Наистина. Пробвах. Няма начин, даже и да пратиш бележката.

# 12
  • софия
  • Мнения: 495
И аз го намерих LaughingУтре ще направя всичко възможно да ида Peace

# 13
  • Мнения: 6 167
помня от операциите на татко, че
искат кръводарители ( тоест, бележки за такива), без значение от кръвната група.
мисля, в бележката се указва за кого е кръвта - име, отделение, стая и тн.
за първата опрерация на баща ми не ни достигнаха бележки, затова купихме кръв от
хора, които продават срещу кръвния център. ( 50 лв.)
плащаш, той влиза, дава кръв и ти носи бележката.
дано да не се стига до там, но ние платихме на единия кръводарител.

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Благодаря ви страшно много и от мое име и от името но Иги и исемейството и - вие сте невероятни просто.  bouquet нямам думи...

Общи условия

Активация на акаунт