Правилно ли е така?

  • 566
  • 10
  •   1
Отговори
Искам да приготвя на бебка овесена каша,на пакетчето което съм взела пише че се прави с прясно мляко.Тъй като ние сме на 7 месеца и полвина искам да попитам може ли да ги приготвя с сухо мляко.В магазина до нас видях едно на Nestle-Nido се казва,може ли с него или още сме малки.

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На кутията на Нестле-нидо пише да не се използва от кърмачета (тоест бебета де). Това го четох преди време, сега не знам дали още е така.

# 2
  • Мнения: 46 488
Аз винаги съм ги правила с адаптирано, а сега вече с Нестле джуниър.
Чакам да се поохлади малко и прибавям 1-2 мерителни лъжички  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 7 020
Използваш си АМ, с което храниш бебчо така какти ти е обяснила Никол. Nido не е подходящо за кърмачета.

# 4
  • Мнения: 3 042
Използваш си АМ, с което храниш бебчо така какти ти е обяснила Никол. Nido не е подходящо за кърмачета.
Peace

# 5
  • Мнения: 7 640
както казва Никол- с вода и после добавяш 2 м.л. АМ.

# 6
  • Мнения: 27 524
Използваш си АМ, с което храниш бебчо така какти ти е обяснила Никол. Nido не е подходящо за кърмачета.
Peace

 Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 672
И досега използвам АМ за приготвянето на храната му- хем ми е по-лесно ,хем наваксва с млякото,като не иска да го пие Close
И аз мисля че е още малко детето за сухо мляко,има доста добри АМ - използвай тях Peace

# 8
  • Мнения: 5 103
Използваш си АМ, с което храниш бебчо така какти ти е обяснила Никол. Nido не е подходящо за кърмачета.
Peace

 Peace
Peace

# 9
  • Мнения: 7 803
както казва Никол- с вода и после добавяш 2 м.л. АМ.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 897
както казва Никол- с вода и после добавяш 2 м.л. АМ.
Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт