Дайте идея за подарък на 3 годишно дете

  • 1 222
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 915
В неделя сме канени на РД на момиченце.
Искам да й взема нещо, което ще й е интересно за възрастта.
Миналата година подарих кукла и си мисля, че ще е е тъпо пак да взема кукла.
Дайте малко идейки.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 129
Приятелката ми има момиченце на 6 год и продължава да си играе предимно с кукли. Може би някакъв аксесоар за кукли - количка за кукли, легло, дрешки за кукли.

Сетих се, че може и нещо за рисуване, изрязване. Конструктор с големи кубчета.

# 2
  • Мнения: 7 474
Нещо занимателно - дъска с магнитни букви и цифри , може и да се рисува на нея. Някоя красива раничка. Количка за кукли е добра идея.
 Peace

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кепче за пеперуди......догодина ще си го ползва чак, но като има рожден ден през есента  Thinking

......подари : флумастери, цветни моливи, книжка, маскараден костюм, въже за скачане, летяща чиния, ........пластмасови плодове и зеленчуци..........

# 4
  • Мнения: 1 214
Пъзел  Wink Има страхотни на Дисни.

# 5
  • Мнения: 2 849
Защо не и дреха ?Ние сме в петък на 3 годишна кукла на р.ден и взех за подарък блуза ,плътна за сезона .

# 6
  • София
  • Мнения: 847
Стела (почти на три) много си играе с пъзели - купихме й един на Дисни за 3+ с 60 парчета, картинката е на любимата Снежанка (ако знаеш предпочитанията на детето, има и други), страхотно се забавлява с него (разбира се, заедно го подреждаме). Друго, с което много си играе, е магазин - с каса, вътре пластмасови парички, пластмасови плодове, зеленчуци, има даже сладолед, пастички, бурканче мед и т.н., по цял ден може да "продава".
Също и с кукли играе, скоро гледахме в Хепиленд сгъваемо преносимо легълце, досущ като истинско, но разбира се, кукленско, мисля, че ще му се радва.

# 7
  • Мнения: 1 915
Мерси  Grinning, май ще й взема пъзел , тези на Дисни в магазина Happyland ли ги има или и по другите детски магазинчета  newsm78.
За дрехи детенцето съм го виждала на миналия му РД и нямам идея колко е порастнало, а тя върви по-височка.

# 8
  • Мнения: 984
много се радват на микровълнови печки и перални

# 9
  • Мнения: 169
И аз съм ЗА играчка! Пералня - супер идея (сигурно щото ми беше мечта като малка  Embarassed Laughing).

# 10
  • Мнения: 1 915
много се радват на микровълнови печки и перални
Е за това никога нямаше да се сетя, супер идейка.

# 11
  • Мнения: 91
Децата се радват на играчки,въпреки че ние майките предпочитаме някоя дрешка,е поне аз .
Преди няколко седмици на моите,те също са на 3 г. им купих столче за12.50 лв.,много са хубави сгъват се, с облегалка,има с мечо пух, с Барби,с мики маус.Вчера видях,че има масичка като за столчетата,но бая ще се оскъпи подаръка.

# 12
  • Мнения: 3 457
И аз съм ЗА играчка! Пералня - супер идея (сигурно щото ми беше мечта като малка  Embarassed Laughing).
   Mr. Greenгледахте ли преди време в "Шоъто на Слави" певицата Преслава и тя мечтала за пералня Joy  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня преди месец стана на 3г и най-ползваният подарък е един касов апарат и пералнята  Simple Smile
Сега си е поръчала миялна и ютия с дъска. виждала съм и страхотни миксери - най-добре някакъв такъв уред да вземеш   bouquet

# 14
  • Мнения: 252
може да и вземеш кънки -моята дъщеря доста се забавлява с тях -кара ги и в къщи на теракота

Общи условия

Активация на акаунт