Подарявам "Депакин" 2 кутии

  • 1 541
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 162
Здравейте,

За щастие на моето момиченце спряха лекарството Депакин- против епилептични пристъпи. Надявам се никога повече да не ни потрябва.  Praynig Може би не си заслужава разкарването- 1бр. е 10.41лв, а и го дават от здравната каса, но може и на някой да му трябват, та затова и пускам този пост- подарявам 2 неотваряни кутии от лекарството със срок на годност до юли 2008г.

Пожелавам на всички от този подфорум много здраве и повече поводи за радост.   bouquet

Ако някой се свърже с мен на лични до събота  (04.11.06г.)мога да ги донеса на посочено от вас място. След това заминавам и ще се върна чак за Коледа. Hug

# 1
  • Враца
  • Мнения: 871
Не зная кой има нужда,но ти благодаря от негово име.Жеста ти е страхотен и заслужаваш едно голямо БЛАГОДАРЯ!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Това е най- малкото, което мога да направя. Никога няма да забравя за подкрепата, която намерих тук.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 585
                               "Дарението е богослов на дарителя"
Радвам се за вас и вашето детенце. И ние пием Депакин, но имаме достатъчно. Дано не ви се налага друг път. Дай боже всекиму такъв повод - да почерпи Grinning

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз бих дала съвет, ако тук никой не се обади да го дадете на лекаря-невролог, който го е изписал, защото може той да намери на кого да го даде.


Радвам се, че при вас всичко е наред и да нямате повече проблеми.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз бих дала съвет, ако тук никой не се обади да го дадете на лекаря-невролог, който го е изписал, защото може той да намери на кого да го даде.


Радвам се, че при вас всичко е наред и да нямате повече проблеми.

Благодаря. Ще попитам и там.

# 6
здравейте.Ние имаме нуйда от Депакина.Предписан ни е Депакин Хроно 300 за 1г.Пием го от месец.Самотна майка съм с две деца.Малката ми дъщеря претърпя злополука и следствие от нея имаме диагноза енцефалопатия травматика.Трудно ми е да го купувам.Моля ако все още имате депакина да ми се обадите на тел;056887221.Ние сме от Бургас.Ако трябва ще си заплатя разходите по колетната пратка.Предварително ви благодаря.Вие сте благороден човек с голямо сърце.Желая ви само здраве в живота на вас и цялото ви семейство.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
Здравей, ще сега за Гергьовден зет ми ще идва до София (той иначе живее в Бургас) и ще го помоля да се свърже с теб, за да ти ги даде. Това устройва ли те?

Общи условия

Активация на акаунт