Тестовете за бременост

  • 1 163
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Моля за информация, защото съм забравила! От кой ден отчитат тестовете за бременост достоверен резултат? Извинете за тъпия въпрос,но тук има повече жени,които скоро са се сблъсквали с тази приятна процедура!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 164
Мисля, че беше от седмия  newsm78.

# 2
  • Мнения: 1 467
Моля за информация, защото съм забравила! От кой ден отчитат тестовете за бременост достоверен резултат? Извинете за тъпия въпрос,но тук има повече жени,които скоро са се сблъсквали с тази приятна процедура!

Моят тест да бременност показа верен резултат след първи ден от закъсняването на цикъла.
В теста съветват да си направиш още един, ако евентуално линията с положителния резултат е бледа.

# 3
  • Мнения: 118
Ми на мен ми отчете на 5ти ден закъснение. А на опаковката пише - от първия, ама това не го вярвам. Става въпрос за  Sure Check

# 4
  • Мнения: 10 982
Sure Check не ми отчете закъснение на 4-тия ден, какво остава за първия  hahaha
Най-добре изчакай десетина дена и тогава се тествай Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 829
Най-рано след седмия ден!

# 6
  • Мнения: 1 467
Ми на мен ми отчете на 5ти ден закъснение. А на опаковката пише - от първия, ама това не го вярвам. Става въпрос за  Sure Check

Аз не помня марката на теста Embarassed, но знам, че беше точен след първия ден...

# 7
  • Мнения: 6 461
При мен теста показа 7 дена след закъснението (положителен)

# 8
  • Мнения: 9 990
Тест се прави поне на датата, на която трябва да ти дойде.Всеки организъм е различен, овулацията може да се мести, така че-най-сигурно-на датата.Ако няма цикъл-повтаря се след 48 часа например.След 10 дена липса на цикъл-на ехограф се вижда какво е дереджето.Много редки са изключенията, когато тестът отчита след 7 ден, но аз имам една такава приятелка-всичките си бременности установи така.Все пак за мен тя е изключение от правилото, а правилото е поне на дата или ден-два след закъснение.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен 20 дни откакто ми закъсня цикълът, резултатът не беше достоверен...т.е. бях бременна, правих си 3 теста и трите бяха отрицателни.

# 10
  • София
  • Мнения: 143
При мен и при двете ми бременности тестовете бяха положителни още в деня, в който трябваше да ми дойде.

# 11
  • Мнения: 603
мисля,че от 3 ден на закъснение би трябвало да отчита  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 104
Някъде около седмица след зачатие, но не си спомням марката. Иначе най-добре е да направиш един Sure Check на 1 ден от закъснението.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Зависи от нивото на HHG в конкретния случай. Явно няма 100% надеждни тестове. На мен ми отчете положителен резултат на 3-я ден от закъснението и не правих втори тест. Беше OZONE.

Успех!!!  bouquet

# 14
Аз не можах да дочакам да минат седем дни, нямах никакво търпение и си направих първия тест на датата, на която ми беше дошло предишния месец  newsm17
принципно или ми се изтегля с един два дни или ми идва на същата дата
чертичката беше много бледа, но си я имаше  newsm53
след три дни направих още един, при който втората чертичка също излезе бледа

Общи условия

Активация на акаунт