Ла Лече Лига - представена в сп. '9 месеца'

  • 1 164
  • 20
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ла Лече Лига е представена в материал на стр. 63 в новия брой на '9 месеца'.
Единствено философията на ЛЛЛ е представена със * (*философията публикуваме без редакторска намеса) - явно нещо притеснително има в нея  Laughing Иначе материала е без забележки, цяла страница е посветена на това.  Grinning

# 1
  • Мнения: 2 885
Ще се сетят......Simple Smile  bouquet

# 2
  • Мнения: 422
Крайно време беше Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 533
Супер!!! Наистина беше крайно време!!! Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 254
Супер!
А някой може ли да сканира статията и да я пусне тук, защото не ми се купува списанието...

# 5
# 6
  • Мнения: 1 559
   чудесно е, че са представили ЛЛЛ, макар и подчертано "без редакторска намеса" (демек "не носим отговорност за написаното") Grinning
    По този повод влязох в сайта им и ... цитирам част от съдържанието на новия брой:


   С “9 МЕСЕЦА” НА УЧИЛИЩЕ
Не преварявайте кърмата
Не хранете бебето нощем
Кърмата регулира стомаха (това добре)

СРЕЩИ С ВАШИЯ ЛЕКАР
Храненето на кърмачето вчера, днес, утре... (тука ми е интересно какво пише, ама не чак толкова интересно, че да си купя въпросното списание)

КЪРМЕНЕ
Ла Лече Лига и в България (браво, Бу!  bouquet)


    Освен това в първия брой на списание "Моето дете" също имало статия за кърменето, нямам представа каква. Ако някой я е прегледал, да докладва Wink
 
 
 

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Това е страхотна новина  Peace. Като се има в предвид колко много жени четат това списание си е пробив направо.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 846
В номврийския брой на сп.МАМА има много хубава статия за кърменето.  За мен е най-актуалната , която съм чела в някое списание - пише за изключителното кърмене, за поставянето на гърда възможно най-рано след раждането, да се кърми бебето по негово желание или 8-12 пъти на денонощие. Статията е от д-р Анета Попиванова.
Ако някой прояви желание, мога да я снимам.

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 17:55 от Gushanka

# 9
  • Мнения: 1 559
В номврийския брой на сп.МАМА има много хубава статия за кърменето. Статията е от д-р Анета Попиванова.

Щом е от д-р Попиванова,със сигурност ще е много хубава и адекватна Grinning Бих я прочела с огромно удоволствие,стига да няма проблем с авторските права Wink

# 10
  • Мнения: 3 926
Хайде пуснете едно линкче или скан, де Praynig Ще ни се да прочетем. Пък цяло списание, че и две... не ми се купуват нещо newsm78 Излишни пари по-добре директно в касата на ЛЛЛ отколкото за бумаги Grinning

# 11
# 12
  • Мнения: 1 559
  Златна си  bouquet Благодаря! Grinning

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дааа, и на мен ми направи впечатление звездичката. Иначе, браво, Бу!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 254
Всичко звучи добре, само дето в статията пише, че "изцеждането на гърдите е особено полезно през първите 4-6 седмици"... ей туй не ми хареса!
Благодаря за труда Гушанке!

Общи условия

Активация на акаунт