А трябваше да има сборна група !

  • 516
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 891
Здравейте,

Сутринта така хубаво ми вдигнаха нервите в детската градина, че просто няма повече на къде.  #2gunfire
Ситуацията е следната: Още в понеделник в детската градинка на дъщеря ми казаха, че на 1 ноември /деня на будителите/ ще има сборна група, за децата на които родителите ще са на работа и няма кой да ги гледа. Тоест градината ще работи.
Залепиха на стъклото на входната врата на градината бележка, че в сборната група на 1 ноември ще се приемат само "крайно нуждаещи се"  #Crazy #Crazy #Crazy След като попитах госпожата, какво значи "крайно нуждаещи се" тя ми отговори : цитирам "Такива като вас ! На които няма кой да им гледа детето, а са на работа!" Разбрах, че са питали всички родители дали ще пускат децата и са правили списък кои деца ще бъдат в градината на 1 ноември.  newsm78 Казах, че ние ще я водим и те я записаха в списъка.
Днес сутринта отиваме с мъжа ми да закараме малката в детската градина и на вратата ме посреща намусена лелка с думите: "И сега какво? Цялата градина ще работи заради нея, така ли? - и сочи дъщеря ми  #Cussing out Каза ми, че тя била единственото дете в градината и е смешно да работят само заради нея.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много се вбесих, от начина по който ми беше казано, и се питам защо вчера или онзи ден не ми казаха, че дъщеря ми ще е единствената в градината, за да не я водя въобще, а ми го сервираха в 8,00 часа сутринта на 1-ви. Сливи ли имаха в устата, какво ?Аз какво да я правя в 8,00 часа при положение, че в 8,30 трябва да съм на работа и съм спокойна, че детето ми ще е на градина  newsm78
Естествено се върнахме, намерих кой да я гледа през деня, не я оставих в градината и намусената лелката си отдъхна като видя, че няма да я оставя при тях, но така ме хвана яд !  #2gunfire 

# 1
  • Мнения: 9 990
 ShockedВсички градини днес работят!!!
За коя градина става въпрос???
Всички са си днес на работа, изключая училищата-само учениците не учат днес, а празнуват...уж...Какви сборни групи, какви пет лева, след като градините официално днес работят? Thinking

# 2
  • Мнения: 14 654
и мен щеше да ме хване яд...

# 3
  • Мнения: 365
И нашата градина днес си работи?!!! Не разбирам защо вашата не  #Crazy newsm78

# 4
  • Мнения: 9 990
Ами ВСИЧКИ работим днес-изключение са училищата само.Специално съм питала и съм се интересувала за днес.Нищо, че градините са към Мин. на Образованието-днес те работят!

# 5
  • Мнения: 891
ShockedВсички градини днес работят!!!
За коя градина става въпрос???
Всички са си днес на работа, изключая училищата-само учениците не учат днес, а празнуват...уж...Какви сборни групи, какви пет лева, след като градините официално днес работят? Thinking

Е, нашата градина не работи ! Или по-точно не им се работи ! #2gunfire
Става въпрос за градина в малък провинциален град - гр. Стамболийски !

# 6
  • Мнения: 7 831
И нашата градина си работи днес, а групите са си нормални.

# 7
  • Мнения: 268
На нас ни казаха, че ще работят /и работят/, но тези, които имат възможност могат да не си водят децата, защото за този ден няма да изискват извинителни бележки или молби за отсъствие.

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Подай оплакване.
Довечера Deshtovidi ще е гост в предаване за проблемите с градините.
Пиши и.

(има тема в клюкарника, има тема тук, а може и на ЛС директно на нея)

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 10:42 от Reza

# 9
  • Мнения: 891
Подай оплакване.
Довечера Deshtovidi ще е гост в предаване за проблемите с градините.
Пиши и.

(има тема в клюкарника, има тема тук, а може и на ЛС директно на нея)

Благодаря ти много Reza, ще и пиша задължително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт