Отговори
  • Мнения: 2 070
Здравейте. Предаването се казва "Въпроси и отговори" и ще говоря от името на сдружението НБМ, както и на голяма част от майките от форума в Нашите деца...
Ето какво ще засегна:

- проблема с липсата на места  - какво произтича от него + предложения за разрешаването му
-липса на прозрачност при приема, недостатъчна информация и предложението за информационна система и "кандидатстване" по интернет за ДЗ - за да сме сигурни, че се спазва реда на подаване на молбите..
- проблема с парите и че не са регламентирани и не се знае оползотворяват ли се за това, за което са събирани ..как се отчитат и кой контролира изразходването им..
- работното време и натякването на родителите да си взимат децата по-рано...
-ако остане време - храната и безопасността на съораженията в дворчетата, чистенето с препарати, които не предизвикват алергии, въпроса с привикването, телевизорите...
... Стискайте палци... Много ми е притеснено.

Ако се сетите за още нещо, което е мн важно и наболяло - казвайте бързо, но времето ще е ограничено и дано поне за горните неща стигне.
 

# 1
  • Мнения: 5 370
Деси конкртено питане имам.
Ше има ли отворена телефонна линия zа въпроси от zрители?

# 2
  • Мнения: 2 353
  Деси, стискам палци да се получи ползотворен разговор.

# 3
  • Мнения: 2 070
Надявам се да има телефонна връзка със зрителите, но не го знам със сигурност. Ако ми звъннат днес за разни уточнения ще ги питам и ще напиша тук...
Ще е добре, защото във втората част на предаването ще бъде Фандъкова, която отговаря за отдел образование в СГО, ще е добре, ако имате въпроси да и ги задавате в ефир, дано има такава възможност.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Браво, Деси!
 Heart Eyes  bouquet

Ще се справиш!

# 5
# 6
  • Мнения: 5 026
 Поздравления! Не се притеснявай, ще мине ОК!

# 7
  • Мнения: 2 070
Мерси момичета  Hug
Очаквам коментари после....    bouquet

# 8
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Браво, Деси ще се справиш! Hug

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Браво.  bouquet Трябва да се дава гласност на проблема. Дане се разрешат проблемите. Това с натякването за ранното взимане ме вълнува и мен. Нашите госпожи си позволяват да казват да не се води детето, ако разбере ,че съм в отпуска например или почивам някой ден.  #2gunfire
То и аз искам да работя по- малко, ама не мога да кажа на родителите утре да дойдат половината клас на училище примерно, защото ме боли гърло и не мога да се надвиквам с тях. Naughty

# 10
  • Мнения: 1 258
Намерих темата,за да видя от колко часа е предаването и я вдигам.

# 11
  • Мнения: 1 671
Деска, и тук да кажа, сигурна съм че ще се справиш.

Момичета, в закованата тема на НБМ очакваме след предаването или утре Салай да пусне запис. Навестете ни, гледайте, пък и отношение можете да изразите по нашите работи Laughing

# 12
# 13
  • Мнения: 5 468
Ще гледаме!
Деси, страхотна си! Hug Много наболели въпроси ще повдигнеш! Peace Пожелавам ти късмет! Ще се справиш!!!

И благодаря на този, който вдигна темата. Не я бях видяла , а после щях много да съжалявам, че не съм гледала това предаване.

# 14
  • Мнения: 4 555
deshtovidi, браво   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт