Коя детска градина в Надежда,Люлин?

  • 809
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Мили майки, бих искала да ви попитам от кои детски градини сте доволни от тези два района,тъй като синът ми догодина става на 3г. Прочетох някои мнения във форума, но като цяло ме интересува от персонала на кое заведение сте най-доволни, тъй като за мен това е най-важното. Ако имате сведения в кои от "елитните" градини се изисква спонсорство срещу прием на детето моля ви да споделите, за да зная как да подходя при подаване на документите. Благодаря ви много предварително. Grinning

# 1
  • Мнения: 485
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=79341.0           попитай тук или прочети двете теми обсъждано е

# 2
  • Мнения: 1 000
Здравейте,
Ние ходим в 64-то ОДЗ"Първи юни" в Люлин 7 до мототехника....на спирката на 310....една оранжева на цвят....и съм страшно доволна
Персонала се отнася страхотно и към децата....и към родителите
Нямам забележки.....там бяхме и на ясла......там винаги са ми я връщали преоблечена ако се е нацапала през деня и чиста....
В яслата са я носили и на ръце.....била съм свидетел.....и сега си ги прегръща лелките от яслата
За градината....нещата стоят по същия начин.....не се крещи по децата.....обяснява им се тихо и спокойно ако са направили беля....наказват ги за кратко.....но понякога това е необходимо....
Миналата седмица ми се оплака Габи че трябвало са седи "цяла една песничка" на стола....предполагам че си го е заслужила....госпожите са много слънчеви....
За болестите......не приемат болни деца...връщат ги...не разрешават лекарства.......видят ли течащ нос на вратата....обратно вкъщи....ние правим една ангина годишно....това е... само правят изключения за деца с алергии....ако са зачервени очите и има сополи или кашлица......ако алергията е доказана...и имат документ за това
За базата......Миналата година сложиха нова ограда....оправиха площадките, облицоваха пясъчниците с дърво....за да не сядат на бетона, Тази година смениха тръбите на парното, креватчетата, вече спят на матраци а не на дюшеци, завивките, гардеробчетата...
Абе не знам Директорката как успява но от родителите не са взели левче дори....явно е супер свестна...което е рядкост....иначе .... кабинетите на персонала още са без ремонт...остава само да сменят дограмата на прозорците.....
За храната......менюто е разнообразно и на Габи и харесва......досега не съм видяла да дават шоколад
За парите......всяка гръпа събира пари в началото на годината за материали.....учебни тетрадки.....и играчки, но парите се събират от госпожите, но се дават на един избран от родителите...който ходи с госпожите и пазаруват каквото трябва......събират за театър по 2 лв. веднъж на месец/два ...
Не ти искат спонсорство за да ти запишат детето.....просто подаваш попълнена бланка, профилактична здравна карта и резултатите от изследванията....
Ако ти се наложи да тръгне по-рано....можеш да опиташ.....предполагам че няма да откажат...
Май стана много дълго
Успех

Общи условия

Активация на акаунт