Впечатляване

  • 1 766
  • 34
  •   1
Отговори
  • NY
  • Мнения: 209
 


 чудя  се от какво се впечатляват другите жени  на моята възраст

споделете   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 860
 Брех, жена, поне напиши на каква възраст си! newsm78

# 2
  • Мнения: 198
като бях на 15 се впе4атлявах от много неща..
на 25 стесних обхвата на впе4атленията..
на 35...сигурно сте го преполовя...
а след това...то май няма д аима от какво да се впе4атля..

# 3
  • Мнения: 1 006

на 35...сигурно сте го преполовя...


Напротив. WinkПо-скоро и вероятно ще промениш критериите в значително по-качествени и съществени. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 629
Да видим сега, винаги ме е впечатлявал талантът(с лека завист, разбира се), амбицията(понеже ми липсва такава), умението да наблюдаваш/слушаш дистанцирано(това никак не го умея щото), богатата обща култура и интелектът въобще. Преди се впечатлявах неимоверно от глупостта, нахалството и безочието, но към днес по-скоро лавирам между натъжаването и присмеха, при среща с тях.

# 5
  • Мнения: 3 405
Не се впечатлявам лесно, дали остарявам? Mr. Green

Шегичка. Не съм впечатлителна по принцип. По-скоро да се възхитя или възмутя от мещо, но бързо ми минава Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 840
Да видим сега, винаги ме е впечатлявал талантът(с лека завист, разбира се), амбицията(понеже ми липсва такава), умението да наблюдаваш/слушаш дистанцирано(това никак не го умея щото), богатата обща култура и интелектът въобще. Преди се впечатлявах неимоверно от глупостта, нахалството и безочието, но към днес по-скоро лавирам между натъжаването и присмеха, при среща с тях.

Същото важи и за мен. Peace

# 7
  • Мнения: 5 877
Да, талантът наистина най-бързо ме впечатлява.
Напоследък ме впечатлява ведрината, позитивната нагласа.
Когато някой говори за интересите си и очите му светят.
Желанието да правиш нещо "на ползу роду". Известна скромност, която оставя около човека достатъчно "въздух", за да можеш постепенно да го опознаеш и да му се зарадваш. Доброто чувство за хумор.

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Напоследък се печатлявам от дребни неща-някой можел да прави сложни изречения, мисълта му се движи по-бързо от реакцията, такива работи. Аз имам по принцип ниско мнение за хората и рядко се впечатлявам.

# 9
  • Мнения: 1 616
Впечатлявам се от хора витални, жизнерадостни, енергични, които въпреки тежестта на битовизмите съумяват да правят живота цветен и да внасят радостен смут наоколо.

# 10
  • Мнения: 412
Впечатлява ме великолепния варненски тандем говорещи глави Мю и Калина - много приятно се допълват в изявленията - едната лирична, другата - есенциална  Grinning Удоволствие би било човек да постави диктофонче пред тях и да им поставя произволни по сложност и сериозност въпроси  Laughing (усмихва се, но е сериозна)
Впечатлява ме таланта, малки моменти на истинско вдъхновение и страст, добре свършена работа, сочна дума, казана на място , неочаквана гледка край пътя, всичко, изброено от Анда и самата тя  Heart Eyes, всяка форма на "нежно постоянство", промените, които ни карат да се чувстваме живи, всичко, което поражда (но само една) сълза на умиление и елегантното заобикаляне на кича...ей такива проблясъци  Grinning Впечатлителна съм, но малко късогледа - имам нужда от специфично фокус-разстояние, за да се впечатля  Wink

# 11
  • Мнения: 1 072
Слава Богу, впечатляват ме много неща. Впечатлявам се, значи живея. Нимфетка, с тези чепици танцуваш с високи токове по струните на моята душа. Впечатлена съм.   Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 253
има,има неща дето ме впечатляват все още-слава Богу!
едно от тези неща е
хората които се държат естествено . на изчезване са и когато срещам такива се впечатлявам трайно Sunglasses

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Напоследък се впечатлявам най-много от Никито. Направо ме респектира - кога се роди, кога почна да спряга правилно глаголи и да пее "Чело коте книжки" Heart EyesОще не мога да повярвам, че толкова бързо порастват Hug
Впечатляват ме хора, изключително компетентни в определена област - винаги ги слушам с голямо любопитство.
Много харесвам и позитивните хора - тези, които са винаги лъчезарни и усмихнати. Малко им завиждам Confused Голяма рядкост са и е истинска ценност да се срещаш с такъв човек - обогатява и зарежда.

# 14
  • Мнения: 14 486
впечатляват ме хора които успяват да извлекат красотата от ежедневието. при цялата тежест на дните, рутината, дребните проблемчета дето ни късат леко и неусетно нервите, за мен това е подвиг

Общи условия

Активация на акаунт