Обувки за прохождане

  • 1 484
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
С какви обувки проходиха или ще прохождат децата ви? Интересувам се, защото тепърва ни предстои и искам да взема правилното решение.

# 1
  • Мнения: 592
Преди да проходим ходих на ортопед. Той ни каза, че няма значение каква марка са обувките, важното е отзад да има твърда част от кокалче до кокалче, а също така обувката трябва да е точния номер - нито по-голяма, нито по-малко. Трудно намерих такива обувки, но се снабдих с два чифта и съм много доволна Ники проходи бързо и стъпва стабилно. тъй като търсих доста време такива обувки и постояно говорих по темата с продавачките в сепециал.магазини, разбрах, че имало две тенденции в тази област и другата е обратна на тази за която споменах. така, че ако искаш съвет отиди при ортопед.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Добре стегнати в глезена, твърдички отзад - около глезена, с меки подметки - това ми казаха на мен и такива купих  Hug

# 3
  • Мнения: 8 505
Проходи боса.Беше лято и дори навън съм я пускала да ходи боса.

# 4
  • Мнения: 191
С ортопедичните обувки за прохождане на Колев и Колев прохождаме ние сега.

# 5
  • Мнения: 1 353
Проходи боса Peace.И в къщи я оставях босичка Laughing а на вън с проходилките на колев и колев Peace

# 6
  • Мнения: 6 461
С какви обувки проходиха или ще прохождат децата ви? Интересувам се, защото тепърва ни предстои и искам да взема правилното решение.
Малкият ми син проходи с чорапки(през септември 2006),а лятото с паяка беше бос.
За големия ми син ползвах дебели чорапки и проходилки,защото той проходи през декември (2003г)

# 7
  • Мнения: 3 929
Обувките трябва да са високи до глезените и да ги обхващат, да са с твърда подметка, но да може да се огъва.

# 8
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Едно светило от от ортопедията в Горна Баня твърди, че най-доброто за детето е да проходи босо. В зимните месеци естествено не може да е босо, затова с чорапки.
В подкрепа на тезата си той казва: "Циганета дюстабанлии виждали ли сте?"

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
С ортопедични обувки на Примиджи навън,вкъщи-бос Peace

# 10
  • Мнения: 2 897
Добре стегнати в глезена, твърдички отзад - около глезена, с меки подметки - това ми казаха на мен и такива купих  Hug

Такива са и нашите за навън,а в къщи ходи по чорапки Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 404
И аз подкрепям мнението да проходи босо или по чорапки. Обувки - след като проходи.
Добро упражнение за укрепване на стъпалцето е ходене по пясък, но ще трябва да почакаме до другото лято.  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 2 381
Аз взех проходилки на К&К.

# 13
  • Мнения: 5 362
С буйки КоКо на `Колев и Колев`.

# 14
  • Мнения: 2 019
И аз подкрепям мнението да проходи босо или по чорапки. Обувки - след като проходи.
Добро упражнение за укрепване на стъпалцето е ходене по пясък, но ще трябва да почакаме до другото лято.  Sunglasses
Peace

Общи условия

Активация на акаунт