За сватбата - преди или след появата на бебето?

  • 4 467
  • 87
  •   1
Отговори
Този въпрос ме вълнува,защото вече няколко мои приятелки се бракуваха  след като родиха ,от гледна  точка на фигурата си,а и от финансова,защото ще трябват пари първо за бебето.От друга страна пък,нищо не пречи да не се вдигат големи сватби,а просто събитието да се отбележи с най-близките.
Вие на какво мнение сте?

# 1
  • Мнения: 8 917
В началото на 6-я месец от бременността ми се оженихме. Хубаво щеше да е също Гери да е на 3-4 годинки и тя да присъства, но предпочетох това Peace

# 2
  • Мнения: 7 474
За мен варианта преди е по-добър Peace

# 3
  • Мнения: 419
Ние се оженихме,когато бях в 6-я месец,защото преди това все не ни оставаше време от работа Simple Smileа ако бяхме изчакали да родя може би въобще нямаше да направим сватба  Embarassed
Нашата сватба не беше голяма само най-близки роднини и  приятели. Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На който както му харесва... Аз например още нямам брак- след 10 год. семеен живот и 2 деца.

Абе май е по-добре след раждането, отколкото бременна булка...  newsm78

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 14:24 от РЕНИ

# 5
  • Мнения: 1 288
преди бебето според мен. една сватба изисква много време, усилия и мисля, че е по-лесно да се направи, докато още го няма малкия човек.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз смятам, че е по - добре преди раждането на детенце.

Но имам братовчедка (французойка) тя както се казва "Много обича децата и да присъстват на сватбата и". Забременя, роди, ожени се, забременя от друг мъж, разведе се, роди второ дете, и пак се ожени на втория си съпруг  Hug.
Какво да я правиш ..... хора всякакви, предпочитания най - различни  Flutter

# 7
  • Мнения: 10 983
Предпочитам първо да си осигурим шаферче(та) Simple Smile Simple Smile

# 8
  • Дъблин
  • Мнения: 330
преди бебето според мен. една сватба изисква много време, усилия и мисля, че е по-лесно да се направи, докато още го няма малкия човек.
И аз така мисля  Peace
Би ми било трудно да се грижа за бебчо пълноценно и да тичам на проби за рокли, из ресторанти и да уреждам куп подробности. Затова за момента чувам само сватбени камбани в главата си married , бебешкият плач живот и здраве ще дойде след това.

# 9
  • Мнения: 2 821
Бях в 7ми месец като сключихме брак...подписахме се през седмицата и след церемонията се почерпихме с родителите и кумовете, а съботата след това вдигнахме купон с приятели. Не си падам по традиционните сватби...
Единствения недостатък на бременната булка е, че се измаря повече Mr. Green...

# 10
  • Мнения: 1 001
Виж подписа и съпостави датите  Wink

# 11
  • Мнения: 3 268
Всеки си решава сам,ама сега забелязвам,че мъжете играят на сигурно-първо бебе,после сватба.Оженихме се 3 години преди да се роди синът ни.Бяхме  студенти,нямахме почти нищо,но с големи влюбени сърца.Бях елегантна булка с много тясна по тялото рокля и голи рамене.Ако бях бременна,нямаше да изглеждам толкова страхотно,нямаше да танцувам до зори и да имаме толкова готино сватбено пътешествие.Дадохме си за него всички събрани пари от сватбата до стотинка.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Омъжих се бременна в пети месец. Фигурата ми почти не беше променена - на пробата на роклята ми дизайнерката остана зяпнала, като й казах, че всъщност съм бременна...Вярно, че на сватбата си не се вихрих така, както бих искала, но се радвам, че взех решение тогава да се оженим /мъжът ми остави на мен да реша/, защото след раждането изникнаха толкова непредвидени и сериозни проблеми, че сигурно и до ден днешен нямаше да сме се оженили, ако бяхме отложили... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 83
А моето мнение е: ако си вече бременна най-добре си роди бебчето и после.....когато сте готови направете сватба .Сестра ми се омъжи за мъжа си след като сина им 1г и 6 м  и какво от това?Аз се омъжих в 5 месец ,защото свекървата настоя-въпреки че бях с много рискова бременност и трябваше замо да лежа ,едва вървях по пътеката а и много често се случва,като си бременна и това те товари и физически и психически......и  после.......... най -лошото .....спонтанен аборт НЕДАЙ СИ БОЖЕ!!! НА НИКОЙ НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ !!!Мислете трезво!!! Нищо няма да изгубите ,освен най -скъпоценното! Аз подписах пих едно кафе и се прибрахме и пак легнах на легло! Но сега съм щастлива майка и съпруга! Благодаря на БОГ!!!! Wink Wink Wink Wink Wink  love001  love001  love001

# 14
  • Мнения: 6 873
Засега си мисля, че ако съм бременна бих предпочела след като се роди детето да се омъжа. Но ако не съм ще избера първо сватбата и после бебето. В крайна сметка нито съм омъжена, нито бебе имам и не знам какво ще ми поднесе животът, така че винаги бих могла да си променя мнението.

Общи условия

Активация на акаунт