Предложения за нощта на Хелоуин

  • 1 011
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
 Аз обичам празниците, празници да има Laughing Laughing Ето тази вечер е един чудесен повод да изненадате половинката с нещо нестандартно Twisted Evil Имам предвид облекло, а не да запалите къщата с тиквен фенер, който сте забравили и после да пиете кафе с цялата пожарна команда Twisted Evil Ако прибирайки се благоверният завари детето като плюшено зайче сигурно ще се умили, но ако завари и и вас като зайче малко по-късно в спалнята подозирам,че чувствата ще ескалират до по-бурни Crazy Mr. GreenЕто ви няколко идейки Flutter






# 1
  • Бургас
  • Мнения: 610
тъкмо смятах да пускам такава тема, добре че се сетих да проверя дали някой не ме е изпреварил и... ами изпреварил ме е  Crazy

та щях да питам за идеи за довечера за мене и за пулвинката ми - аз цоцоланка, а той плешив шкембливец  Mr. Green

хайде чакам
а през това време ще погледна дали мамка ми не си пази касинката от едно време и за мен смело ще открадна последното предложение

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мен много ми хареса идеята да пия кафе с цялата пожарна команда.  Laughing

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За Василиса с любов Heart Eyes :

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 610
аз обаче съм сийрьозна
до тук намерих 2 сатенени халата с дракони по тях и можем да се направим на самурай и гейша
давайте идеи обаче за грим, прическа и как да допълним облеклото
мерси в аванс
  bouquet

# 5
Наздраве! Да пием за силата, която крепи шапката Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 877
за болни хора - само детски модел.
едната кукла е маскирана като вещица, другата - като призраче. Има петиция третата да е маскирана като замък, та ще видим.
Тиквата я издълбах като марокански фенер и пренаредих хола, това е основно за възрастни. Усещането е по-скоро есенно, отколкото хелоуинско. Затова пък куклената къща е обзаведена с гирлянд от хартиени тикви. Имам и малко черен картон за прилепи.
Скрила съм книжката за Франклин, иначе от "проекти" няма да мога да свърша нищо днес  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 895
Eто ви сайт с идейки Twisted Evil
http://www.sirenssecrets.com/

Има дооооста закачливи неща Crazy Flutter

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Айде, чал, както се казва. Отивам да пия кафе. newsm57
П.П. Да не сте казали на мъжа, че...  fight

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Поръчала съм си точно от две години диадемка с рогца, прашка с опашка и камшик, ама още не ме е огряло Sad Мноо стиснат тоз мойто мъж Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 629
Моят план за тунайт е: аз се изнервям, мъжът ми и детето се плашат и накрая всички ядем тиква.

# 11
  • Мнения: 5 468
Аз това го нямам за празник, но заради тази идея, мога да се прежаля да симулирам празнуване.
На мен много ми хареса идеята да пия кафе с цялата пожарна команда.  Laughing

# 12
  • Мнения: 899
Облечете нещо от описаните костюми, по-разголенко. Отгоре сложете дълго палто, за да не се вижда какво носите отдолу. Вземете мъжа си от работа. Кажете му, че имате изненада и ще го водите на някое място. Идете в тъмен парк или гробище. Ако мъжът ви все още не се е развикал, че сте луда, намерете си  някое тъмно кътче и свалете палтото, като му предложите неописуеми удоволствия. При около 1,5 % от анкетираните слуачи, двойките наистина правят секс. Останалият процент или искат развод или мълчат на половинките си поне 24 дни  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 822
Понеже днес имам професионален празник,около полунощ съм поканена на вещерско сборище,най-вероятно ще бъде в задния двор...Ще се представят най-новите модели метли и ще има конкурс за най-завоалирано заклинание...Ако има и други желаещи,могат да се включат...Честито на колегите по метла!

# 14
  • Мнения: 3 447
Моят план за тунайт е: аз се изнервям, мъжът ми и детето се плашат и накрая всички ядем тиква.
Аз си мечтая да се маскирам на Невидимия, ама няма да ме огрее  Confused

Облечете нещо от описаните костюми, по-разголенко. Отгоре сложете дълго палто, за да не се вижда какво носите отдолу.

Ееех, преди десетина години и аз така реших да се маскирам на секси Мортиша с разголена рокля и отгоре палто... След няколко часа шматкане по ветровитите улици и висене в подлеза пред Спартакус, ме огря... 39 градуса температура Tired След този случай приключих с поразголените изненадки  Naughty
На мойте години вече само кафето ме радва... ако Василиса остави нещо за доизпиване Blush

Общи условия

Активация на акаунт