ЖИЛЕТКА - От къдеее????

  • 896
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета дайте идея, откъде мога да си купя жилетка - едноцветна, светла на цвят, тип болеро  newsm78
Нямам много време да обикалям магазините, а тези  през които минах - нямаха светли цветове - само кафяво и патладжан.
Помагайтеее

# 1
  • Мнения: 1 424
Ще следя темата с интерес и аз искам жилетка  Peace
Но въпреки че обикалям по магазините нищо не ми е хванало окото за сега   Crossing Arms

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Магазина на Блага Благоева на бул. Македония, почти до площада се намира. Има страхотни вълнени жилетки. Аз си взех черна, но съм почти 100% сигурна, че имаше и някакви кремави Simple Smile Толкова топло нещо не съм носила Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 899
А какви са цените? При Блага Благоева?

# 4
  • София
  • Мнения: 291
Аз си купих скоро тази жилетка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73439
то един магазин на Симеон, близо до кръстовището с Христо Ботев. Имаше поне 10 модела жилетки, турски са, най-различни, цените между 22-28 лв.

# 5
# 6
  • Мнения: 45
аз като чуя жилетка, се сещам винаги за Нинка и производните магазини. защо не провериш там? има не само спортни, но и по-елегенатни модели. въпреки че лично аз не обичам жилетки, на мои приятелки техните модели стоят доста прилично.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
това го нямаше в магазина - вчера ходих до нинка и какъв модел нямаше  Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
А какви са цените? При Блага Благоева?
около 50 лева бяха жилетките, доколкото си спомням, новата колекция. Миналогодишните може би да са към 30 Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 1 544
Магазина на Блага Благоева на бул. Македония, почти до площада се намира. Има страхотни вълнени жилетки. Аз си взех черна, но съм почти 100% сигурна, че имаше и някакви кремави Simple Smile Толкова топло нещо не съм носила Heart Eyes
Къде по точно се намира като идвам от Алабин накъде?? Твоятя за колко я взе? Има ли дълги??
  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
От Алабин като идваш, пресичаш площад Македония и тръгваш по булеварда, по който се движат само трамваите, на десния тротоар е магазина, слиза се по едни стълбички. Сега се сетих, че жилетките, кото са от друга прежда, а не са чиста вълна, са по-евтини. Но все пак препоръчвам вълнените - тънки, мекички, а под нея съм с блуза без ръкави и не ми е студено Peace
Има магазин на същата фирма и на Пиротска, по-към Халите.

# 11
  • Мнения: 2 386
Блага Благоева има и на Васил Левски,близо до Попа.И на Пиротска има.

Общи условия

Активация на акаунт