Новата четка на Rowenta

  • 9 788
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 776


 
Ето тази.Виждали ли сте някъде да я продават в София и колко струва?А дали не е сешоар-четка  newsm78 Много ми харесва и половинката обеща да ми я купи  Mr. Green ,така че ако сте я виждали бързо ме информирайте, плс  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 114
И мен ме интересува тази четка, че изглежда още по-мързелив начин за изправяне на коса от пресата. Пишете плс! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 473
Присъединявам се към заинтересованите. Дано някой сподели впечатления.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Нещо подобно има в сайта на Технополис,четка-сешоар.Изглежда ето така,но не мога да изкажа впечатления:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835342&cat=30&f=3720

# 4
  • Мнения: 1 180
Точно вчера се канех и аз да питам за този сушоар! И аз ще следя темата!

# 5
  • Мнения: 266
ROWENTA  CF 9000  В Техномаркет 119 лв.
СЕШОАР-МАША-400W
-2 ЧЕТКИ
-РЕГУЛАЦИЯ СКОРОСТТА НА ВЪРТЕНЕ НА ЧЕТКАТА
-2 СТЕПЕНИ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
-ВЪРТЕНЕ В ДВЕ ПОСОКИ

http://www.rowenta.bg/rowenta/All+products/Personal+care/Hair+st … +ACTIV+-+main.htm

Между другото открих и една друга подобна автоматична четка за коса, но не зная дали си заслужава. Разликата в цените е почти 3 пъти...Някой дали си я е поръчвал???
http://www.tv-butik.com/product.asp?id=8530&cat=444&c=normal

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 09:53 от Mima999

# 6
  • Мнения: 3 453
За пловдив намерих в интернет адрес иван пиперлиев 9

# 7
  • София
  • Мнения: 6 776
Благодаря ти Mima999     bouquet  BRUSH ACTIV CF 9000 и наистина я има в Техномаркет  newsm44 Сега остава само да си я купим и да си споделяме впечатления  reverance

# 8
  • Мнения: 2 897
И прическите,които сами сте си направили с нея да покажете Peace

# 9
  • Мнения: 1 114
малко офф:
Zorie, винаги като те видя из форума се питам защо си най-известната булка.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 776
Ето ме и мен,с четката в ръка  Mr. Green Взех си я и току що се фризирах.Много е добра,харесва ми и вече няма да ходя рошава  #Silly .Има 3 степени,2 от които са с топъл въздух,има 2 четки-голяма и малка/т.е.средна/,скоростта на въртене на четката също може да се регулира.Четката върти и в двете посоки,аз сама си регулирам посоката,скоростта и дали изобщо да се върти.По-принцип косата ми е средно дълга,гъста и дори тежка и като за първи път ми отне около 20-ина мин.С времето ще се специализирам Wink Не скубе и ако се оплете косата много лесно се разплита.В книжката с упътване има описани и различни технологии за фризиране.
Ако вие си изправяте косите със сешоар и четка,тази машинка ще ви е от полза и въобще не е  трудоемко.Единственият недостатък е,че ще намалее работата на фризьорите  Joy
Снимка,не мога да кача защото ми е много слаб нета от няколко дни  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 11 657
Честито,със здраве да си я ползваш!Сега ще зарадвам мъжлето,коя е една от следващите ми цели и той горкия  Crazy!Ама така е като съм с чупливо-къдрава коса трябва да се изправи!Чакам още отзиви разбира се!

# 12
  • Мнения: 1 341
предивреме сечудих и маех за тазичетка, така ине си я купих. Ще следя

# 13
  • Мнения: 2 673
Честито на печелившите Mr. Green
Аз да попитам изправя ли косата, защото бих я купила с такава цел. Не искам въобще да ми я подвива, камо ли пък навива....

# 14
  • Мнения: 1 341
точно и аз  това се чудя. със сигурност ще прави обем, но няма как да  не навива краищата. Преди време имаше тема  за този тип четка и за един сешоар, който изправя косата. За дълга коса  знам от фризьорката си, че  много скубе защото се увива

Общи условия

Активация на акаунт