Какви дънки са модерни този сезон?

  • 6 990
  • 57
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Забелязвам, че в магазините все по-често се срещат по-дълбоките модели. Това заради зимата ли е, или просто тенденцията е в тази посока?!  newsm78
Харесвам плитките повече, но и аз си мисля, че едни по-дълбоки дънки са по-удачни за по-студеното време. Thinking
А крачолите надолу как са, все още тесни, или пак отиват към разширяване?
Я да кажат специалистките!  Wink

# 1
  • Мнения: 1 099
Доколкото знам са много тесни, украсени и дълбоки.
Нещо такова беше  Wink

# 2
  • Мнения: 2 936
аз мисля че са тесни -тип цигара,намачкани
за дълбоки незнам  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Със сигурност намачканите мотиви са много модерни.И едни такива,като надрани от котка WinkМного са ефектни.
И аз забелязвам дълбоки модели тук-там  newsm78Чудна работа,на мен хич не ми харесват Crossing Arms

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не мисля ,че има някаква кой знае каква наложена мода.Миналата година зимата пак излезнаха дълбоките дънки,но не се наложиха.Повечето от тези с тясните крачоли са за жени с хубава фигура,така ,че май-май ес каквото ти се харесваш!Аз също крачих много по магазините но нищо което да се откроява на видях!

# 5
  • Мнения: 9 077
Ужасяващо дълбоки дънки в ужасни цветове Rolling Eyes
На къде върви модата, не зная...
Никога не бих си купила такива, залагам на класиката и на това, което не изглежда смешно (според мен точно така изглеждат новите модели) и ми стои добре.

# 6
  • Мнения: 4 629
Сега са на мода - дълбоки, много тесни, леко еластични и над глезена дънки

# 7
  • Мнения: 2 427
На мен страшно ми харесват новите модели дънки Heart Eyes.

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 01:14 от amymommy

# 8
  • Мнения: 3 932
На мен страшно ми харесват новите модели дънки Heart Eyes.


Бе те и на мен ми харесват, ама на повечето не им стоят като на манекенки...ама честно казано тука са над тия неща и всички се носят модерно  Mr. Green...и аз вървя натам Mr. Green

# 9
  • Мнения: 677
Дълбоки.. Sick
Одъртявам явно..
Искам си много ниските талии..

# 10
  • Мнения: 2 253
оффф ooooh! преди мерих едни такива точно от "новите"на мода дето са.
е да ама не.напомнят ми за ластичните от едно време...тц нЕма да съм в крак с тая пуста мода.аз ще си нося това дето ми стои добре.тези са за високи и дългокраки мадами.аз,уви-не съм Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 35 919
На мен страшно ми харесват новите модели дънки Heart Eyes.

PeaceИ на мен и си ги  нося с голям кеф Hug

# 12
  • Мнения: 2 386
Дълбоки,тъмни цветове,тесно около глезена.

В този ред на мисли,СПОДЕЛЕТЕ къде в София се намират изобщо дънки с по-голяма номерация/под 100лв/..?!Много ми е трудно намирането,защото нося номер 33,а китайците се спират на 30 още...

# 13
  • Мнения: 2 427
Аз до сега носих такива ,само че със супер ниска талия, a от какTo съм бременна,иазлязоха тези с дълбоката талия.Честно казано на мен не ми е жал за онези с ниската, тези с дълбоката не са някаква трайна тенденция и съвсем скоро ще отшумят.Те и дизайнарите си го казаха че не вярват дълбоките панталони да се наложат отново.По скоро е временна вълна.Аз след раждането бих си купила,защото по принцип съм слаба с тесен ханш и с другите сTоя съвсем като дъска,докато панталон с вискока талия предава по-женствени форми с контраста м-у размерите на талията и ханша.Определено не е за жени които са по-закръглени в тази област.Наистина,за слаби хора е правено.Зъхи,не знам какво харесваш ,но аз бих си купила класически модел дънки със средно дълбока талия.Те пак са с тясни крачоли и не стоят никак зле!
А,ето и това се носи страшно много тук.Има много повече почитатели от тесните дънки,явно защото стои добре на повече хора.

# 14
  • Мнения: 7 186
Модерни са дънките тип цигара и скини, но те изискват стройна фигура и дълги крака. Като цветове- по- тъмни, индиго.
А дълбоките дънки и аз не ги харесвам, а и не мисля, че ще успеят някога да се наложат на 100%.

Общи условия

Активация на акаунт