Хoмеопатично лечение

  • 952
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 599
Здравейте,

Има ли майки във форума, които лекуват децата си с хoмеопатични лекарства? Доволни ли сте от хемопатичката си... и от този тид лечение? Моето дете много боледува и съответно не пие антибиотици... и никакви лекарства..моля дайте инфо

Предварително Ви благодаря

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 09:42 от Aia

# 1
  • Мнения: 1 353
Има доста майки които лекуват децата си с хомеопатия Grinning-аз съм една от тях и до момента нямам забележки Peace.Има доста теми по този въпрос. Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 896
И аз съм от тях Grinning и съм много доволна Hug

# 3
  • Мнения: 380
Аз също лекувам моят син с хемеопатични лекарства.За имунната система му давам for kids , но понеже имаме проблеми със запомнянето на учебния материал му давам и brain   booster малко скъпичко е но пък съм доволна.Да чукна на дърво много рядко ми боледува а и има страхотен апетит ,нещо което преди  ни липсваше.

# 4
  • Мнения: 1 599
Здравейте,
Моля, ви дайте ми телефони и адреси на такиви лекарки... Вчера звънах да си запиша час при една.... но чак на 7-8 ноември може да ни приеме..... а аз искам по - скоро...
nonchetoo  от къде се купува това for kids...  разбрах, че имало специализирани аптеки??

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 12:12 от Aia

# 5
  • Мнения: 380
Аз съм от провинцията и затова си го поръчвам в аптеката. Но има информация  в интернет съм я виждала адреси и телефони на аптеките които ги доставят. Това  е хран.добавка и се води като специална формула за имунната система на детето. Търси информацията в гугъла само на български.

Общи условия

Активация на акаунт