Любим магазин

  • 628
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета,кой е любимият ви магазин?Място,в което се чувствате приятно, уютно, не ви изнервят надути магазинерки?
Място, където винаги намирате по нещо за себе си!
Нямам предвид само магазини за козметики и дрехи, а изобщо!
Сувенири, спално бельо, хипермаркети!
Всичко, каквото ви дойде наум!
Така ще можем да си помогнем една на друга да открием непосещавани или отминавани досега търговски обекти, които си заслужават.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Доставя ми удоволствие да пазарувам в големите маркети, хайде да не цитирам, за да не им правя реклама, но в които никой не ти виси над главата да те пита 'Какво ще желаете?', преди още да си разгледал; където на всички стоки има цени и не се налага да питаш; където вратите се отварят сами чрез сензори и т.н.

# 2
  • Мнения: 14 486
оох има един страхотен магазин "за вътрешен дизайн", в който продават дамаски, пердета, спално бельо, плюшени играчки /супер луксозни/, порцеланова посуда, страаахотни свещи...просто е...нямам думи. поръчвала съм си там спалня /тип английска/, завеси, корниз, купувала съм си хавлиени кърпи. отсега си мечтая за следващите поръчки....

# 3
  • Мнения: 184
в бонжура като влезна и нищо не е в състояние да ме спре Blush

# 4
  • Мнения: 413
Еее  Close, страхотен магазин за вътрешен интериор, а име?
Как да се досетим кой е?Ама каква реклама, бе хора, нали споделяме опит?
Аз обожавам Пикадили, мога да не излизам оттам.

# 5
  • Мнения: 8 505
... в които никой не ти виси над главата да те пита 'Какво ще желаете?', преди още да си разгледал; където на всички стоки има цени и не се налага да питаш

В общи линии това важи и за мен.И още-когато попитам или поискам нещо от момичето зад щанда,да не ме гледа със странен поглед,също и когато я накарам да изкара куп дрехи и в крайна сметка не харесам и не купя нищо,да получавам адекватен отговор на въпросите си...уж са дреболии,но могат да ме спрат да влизам в магазина.

Общи условия

Активация на акаунт