в кои магазини има най-голям избор на колички?

  • 1 843
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте Мами,

Обикалям като луда детските магазини, за да си харесам количка  Cry Вече ми писна! Едва си нося коремчето. Отделихме 300-500 лв за количка - комбинирана, но не знаем в кои магазини има по-голям избор. В някой магазини има по няколко колички, а аз искам да видя различни модели, на различни марки. Можете ли да ми препоръчате магазини и марки колички.

 Иначе съм направила списък с магазините които са отбелязани в листата на форума, но явно така няма да стане, да обикаляме навсякъде е просто кошмар.

# 1
  • Мнения: 81
 В Дружба в магазин Пинокио има голямо разнообразие!

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Още по-голям избор  има в "Малечко" на бул."Конст. Величков" http://www.malechkobaby.com/index.php?m=335

# 3
  • Мнения: 87
Благодаря за информацията, ще ги проверя  Simple Smile
Дано да харесаме нещо по-бързо, че обикалянето е някакъв ад.

# 4
Определено обикалянето е доста досадно, но за да избереш нещо хубаво се налага. Магазин с много голям избор на колички докато аз търсех не видях. Когато купувахме първата количка падна голямо обикаляне на София и взехме Mag England Princes Rol. За втората доста се порових из нета и направо отидохме на илиенци в Магазин /склад/ на Мони. Там се продават колички Cangaroo. Взехме Exstyl триколка на поносима цена. Без много екстри за пораснало бебе. Там има всички модели от тази марка. Най-новите  4 модела са страхотни. от 220 до към 500лв. -провери няма да съжаляваш. Собственика е много учтив и ще ти покаже всичко което те интересува.

# 5
  • Мнения: 1 101
Още по-голям избор  има в "Малечко" на бул."Конст. Величков" http://www.malechkobaby.com/index.php?m=335
И аз съм на същото мнение  Peace

# 6
  • Мнения: 7 640
В Дружба в магазин Пинокио има голямо разнообразие!

подкрепям, з-то там има и по-евтини неща, нооо да не забравяме нелюбезните продавачки Crossing Arms

Видях нов магазин, вероятно на Чико на бул. "Н.Вапцаров", срещу София ленд.

Общи условия

Активация на акаунт