Какво какао предпочитате?

  • 1 651
  • 13
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте! За торти и сладкиши винаги съм използвала какао марка Моцарт, което купувах от Метро. Вярно че е по-скъпичко, но е много хубаво. Обаче от известно време не го продават. И сега се чудя с какво да го заменя, защото каквито и други  да съм пробвала до сега нямат този истински вкус на какао, а са някакси "парфюмирани" ?

# 1
  • Мнения: 14 472
Mattina - мисля че така се казваше, полско /или чехско/. това е най-качественото тук /моцарт не съм виждала много отдавна/. българските са обсолютен боклук. доколкото знам най-важно е да е с висока масленост - пише я в проценти на опаковката.

# 2
  • Мнения: 10 983
Предпочитам да е натурално, от най-горчивото и да не е българско.

# 3
  • Мнения: 269
И аз обожавам Моцарт, но напоследък нещо зачезна от пазара и досега не съм му намерила достоен заместител.
Пробвах разни български, ама всички са  Sick smile3516.
Ще следя темата с интерес!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Аз също съм ползвала Моцарт, но напоследък купувам гръцко - Йон / ION/. Има висока масленост, много е добро както за сладкиши, така и като напитка.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 130
Благодаря на всички за отговорите! Ще продължавам да опитвам и ще пиша ако излезе нещо добро.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз също съм ползвала Моцарт, но напоследък купувам гръцко - Йон / ION/. Има висока масленост, много е добро както за сладкиши, така и като напитка.
И аз ползвам ION напоследък, добро е  Peace

# 7
  • Мнения: 1 209
моцарт и едно холандско /датско синьо с дама с носия и бяла шапка, като на кондензираните млека. моля ак някой се сети за името да го напише - резил съм.
леле, с това бебе все по-голямо куку ставам, трябва да запиша как се казвам някъде, 4е да не забравя Simple Smile

# 8
  • Мнения: 818
Ползвам Моцарт,Ion или на Йоткер

# 9
  • Мнения: 2 000
Аз от няколко години ползвам на д-р Йоткер. Много съм доволна.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ION......друго не съм взимала

# 11
  • Мнения: 266
Йоткер,че нашенските са доста гаднички Mr. Green

# 12
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
На д-р Йоткер

# 13
  • Мнения: 3 271
И аз не съм му намерила достоен аналог. Страхотно беше

Общи условия

Активация на акаунт