Дигитален термометър-залъгалка

  • 684
  • 10
  •   1
Отговори
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Ако някой е ползвал, моля за отзиви !
Благодаря!

П.П. ето линк към един такъв:
http://www.family-bg.com/catalog/prX_723.htm

# 1
  • Мнения: 179
Az polzvah takyv ot rajdaneto na dyshterya mi dokato polzvashe biberon zalygalka. Udobno e, v nachaloto ne iskashe da go smu4i, no posle svikna, daje imashe period kogato zapsivashe i s tozi, i s normalnia i dvata v kosharata pri neya, lapa edinia, drugia reduva i nakrya e zaspala
loshoto beshe samo tova 4e sega mi e dosta trudno da i merya temp s normalen termometyr, misleh da kupya dig za uho ili neshto podobno

# 2
  • Мнения: 2 467
Ние имаме такъв, но... дали бебето ще иска да ползва биберон? Защото моята беба не искаше и така и не го ползвахме. По -добре си вземи за в ухото или с едно/ без докосване. По-бързи са.

# 3
  • Мнения: 1 455
Аз също исках да купя ,но ми казаха ,че дават големи отклонения.

# 4
  • Мнения: 2 498
Имам такъв само, че е на Philips....какво да ти кажа Thinking наистина дава големи отклонения.....ти си решавай дали да купуваш....

# 5
  • Мнения: 1 427
Безполезна вещ се оказа!Дъщеря ми никак не си падаше по бибероните, когато се налагаше да го ползваме успявах някакси да я убедя да го засмуче, но за кратко-за да се отчете резултат трябва 2 минути да се държи.Насочи се към друг вид най-добре! Peace

# 6
  • Мнения: 6 039
имам - не става нито за термометър, нито за залъгалка

не си купувай

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И ние имаме такъв,но не обичаме биберони и така и не можем да го ползваме.Дъвче го няколко секунди и го изплюва,въпреки че се опитвам да го крепя с ръка.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 605
Не съм доволна

# 9
  • Мнения: 1 860
 Аз бих ти препоръчала за ухо. Въпреки, че са скъпи си оправдават парите.  Peace

# 10
  • Мнения: 22 842
Взем си за чело,без докосване.

Общи условия

Активация на акаунт