Хапчета за отслабване със сигурен резултат???

  • 812
  • 4
  •   1
Отговори
Моля ви препоръчайте ми хапчета за отслабване със сигурен резултат. Цената няма значение. Отчаяна съм, качих 15кг и вече 5 месеца нямям нито един свален колограм(пробвах доста неща). Помощ!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 242
То ако имаше такива - всички да сме фиданки!
Не знам да е измислено все още това чудотворно хапче, но го чакам с нетърпение.  Simple Smile
Най-добрият резултат според мен е разумно хранене и някакъв спорт. Ако имаш възможност и да посещаваш някое козметично студио за поддържане на фигурата - още по- добре.
Ако много държиш на хапчета - имаше някакви, но те май са лекарства, а не добавки и според мен задължително трябва да бъдат изписани от лекар, а не от форум.  Peace

# 2
  • Мнения: 90
Тук има много темички за диети,например ''режим на Пиер Дюкан'',''страхотна диета''и др.които могат да ти подействат по-добре от хапчета.Опитай.
Успех с отслабването. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 424
Разбирам отчаянието ти  Cry  И аз имах 20 излишни кг, но с 10кг вече се преборих и продължавам!  Peace Лесен начин и чудотворни хапчета няма.Аз си купих зелева супа на хапчета...имаше някъв ефект за краткото време в което ги пих,но не съм очарована  Confused По-добре не се предавай, продължавай с диета и спорт   Hug

# 4
  • Мнения: 136
А с глад пробвала си?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт