Ужасна хрема :(

  • 866
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 968
Миналата неделя дъщеря ми вдигна през нощта 39 градуса температура. Не сваляше от Нурофена и дадох 10 капки Хексалгин, смъкна я. На другия ден отидохме при педито, каза, че и е зачервено гърлото и ни изписа Суметролим. Нямаше хрема, но след 2 дни се появи. В момента положението е ужасно - текат сополи, стичат и се секрети към гърлото, дави се, не може да диша и плаче Sad Слагам капки Виброцил и промивам с физиологичен разтвор, но вече 2 дни не виждам никакъв ефект. Какво да правя? Детето не може да заспи от тази хрема, плаче ужасно, а ето че вече мина седмица от Суметролима и хремата си е на лице.
Някой знае ли лек за хрема? Четох за някакъв хомеопатичен спрей, но дали мога да го слагам след като пием Суметролим?

# 1
  • Мнения: 3 835
И на нас Виброцила не ни помага. Аз ползвам Стеримар и после Тобрех. На нас това ни помага. Бързо оздравяване!

# 2
  • Мнения: 14 654
малко мед във всяка ноздра един път на ден, най-добре преди сън- върши чудесна работа
на моя син точно така му лекувам хремата и гърлото

# 3
  • Мнения: 6 461
И на нас Виброцила не ни помага. Аз ползвам Стеримар и после Тобрех. На нас това ни помага. Бързо оздравяване!
послушай този съвет ,ние така се оправяме Физ. р-р и Тобрекс

Общи условия

Активация на акаунт