Кои качества на партньора ви........

  • 2 913
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
 ..харесвате ?
И респективно кои не ?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Харесва ми, че е отговорен, откровен, верен, грижи се за семейството си.
Не ми харесва това, че мърмори повече от необходимото - аз съм му казала "Не ми е нужна свекърва, щом имам теб..."  ooooh! Whistling

# 2
  • Мнения: 8 505
Харесвам най-много това,че си казва ако нещо му има, не му харесва и т.н.,т.е. че говори.Обичам откритите отношения..Някои качества,които първоначално не са ми харесвали,съм приела.Единственото,което не ми харесва,е инатът му...а най-лошото е,че и при мен е в повече Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Просто е добър човек...това ми харесва най-много у него, защото напоследък срещам ужасно малко хора, за които мога да кажа, че са добри Confused
Не харесвам това, че е нерешителен и често не знае какво иска Close

# 4
  • Мнения: 4 473
Моят е изтъкан от качества. Едно ли бе да го опишеш Grinning
Сериозно, доста епитети трябва да използвам, ако трябва да му направя личностна характеристика, а ще излезе като хвалба/оплакване. Щом 9-та година съм с него, значи положителните качества са достатъчно и надделяват.

# 5
  • Мнения: 2 047
  Харесва ми, че е човек, които се смее често, всичко е по-лесно когато имаш весел оптимист до себе си.

# 6
  • Мнения: 2 161
Харесва ми това,че е амбициозен и много предприемчив.Добър е и изключително щедър.Понякога ме дразни прекалената му сериозност и това,че се случва да погледне на мен като на трета дъщеря,а не като на жена.Ние сме женени повече от 10 години и мисля,че съм доказала,че мога да бъда отговорна и да решавам всички проблеми успешно тогава,когато съм била сама.Мисля,че понякога той забрава,че вече не съм на 19.Ей това в него ме вбесява.

# 7
  • Мнения: 1 564
Харесва ми,че е отговорен и изцяло отдаден на семейството.Мога изцяло да разчитам на него във всяко едно отношение. Peace

# 8
  • Мнения: 569
Харесва ми невероятното му чувство за хумор,това че е амбициозен и успя да превърне и мен в такава.Харесва ми това че е чувствителен, грижовен, състрадателен,много щедър и не ме ревнува открито, също така съм с него защото е откровен в отношенията си с мен, не ми спестява критики или похвали,това е нещо което ми помага да съм наясно с нещата които се случват с нас.
Дразни ме това,че понякога ми дава наставления повече от необходимото и че закъснява когато го чакам.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Харесва ми чувството му за хумор, способността му да изслуша отсрещната страна, да се постави на нейно място и да не вдига скандали за щяло и нещяло /всъщност у дома май само аз повишавам тон  Embarassed/, уважава личното ми пространство и има безкрайно голямо сърце - това е само част от всичко, което харесвам у него;
Не харесвам - факта, че понякога е твърде мек с хора, които не го заслужават /а всъщност и аз съм такава  ooooh!/, че винаги закъснява; че трябва да го ръчкам дълго време за нещо, което трябва да се свърши у дома; че пренася служебните си проблеми вкъщи и не може да спи поцяла нощ от тревожни мисли, но това е резултат от голямото му сърце и факта, че позволява на служителите си да му се качат на главата.

# 10
  • Мнения: 6 167
ами първо бях привлечена от спокойствието му и земността му.
непретенциозността му, без да бъде задръстен.
просто носи в себе си мъжкото по един много много спокоен и... мъжествен начин.
създава стабилност. второ отговорността му. това, че създава стабилна среда
около себе си.

за отрицателни качества ми е рано да говоря - досега не съм открила такива.
може би бих искала да имаше повече приятели, да е по-социален.
да не е плод на 'западна' култура.. такива неща.

# 11
Добър,отговорен,усмихнат човек, верен приятел,добър баща и любовник, може и да готви:))

# 12
  • Мнения: 352
Много е стиснат,мързелив е,себелюбив.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
galinela , а добри качества притежава ли твоя мъж?  Wink

# 14
  • в къщи
  • Мнения: 467
Много е стиснат,мързелив е,себелюбив.
Хе-хе,ти май,си му нещо ядосана? Joy

Общи условия

Активация на акаунт