Разтекла се червена бродерия - как да я оправя?

  • 1 414
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Купих на щерката много сладка бяла блуза с червен бродиран надпис. Тя много си я хареса. За съжаление обаче още при първото пране без дори да е обличана бродерията се разтече.
Купих си специално д-р Бекман за петна, накиснах я, после я изпрах с Ариел за ръчно пране. Изглеждаше като че ли проблема е решен петното се беше махнало.
Да, ама по време на сушенето петното се появи отново и пак си плъзна във всички посоки.
Много ме е яд. Детето е разочаровано.
Има ли някой, който се е сблъсквал с такъв проблем и се е справил. Дайте съвет какво мога да направя, за да спася блузката.

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Май нищо не може да се направи. Може би рекламация newsm78

# 2
  • Мнения: 4 965
Май нищо не може да се направи. Може би рекламация newsm78

И аз така мисля. Стига да можеш да докажеш, че си следвала всички указания за пране на етикета.
Има вероятност след няколко пранета надписът да спре да пуска и цветът да се отмие, но навярно блузата ще изглежда съвсем различно. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 028
Деспинка,аз бях писала тука за едно прахче на "К2Р" струва към 2 лв.с него оправих една рокля с която бе санало същото,само,че черното се беше разтекло,не вярвах ама стана де.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Момичета вие ме отчаяхте. За връщане и дума не може да става. Все пак е прана дрехата, а и бележката с която съм я купила отдавна е хвърлена.
ПАПИТУУУ, аз имам течен такъв препарат. Дали ще стане с него?

# 5
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Пробвай с оцет. А съЩо съм купувала един препарат за отнемане на цветовете при оцветяване на дрехите. Мисля, 4е пак беше на д-р Бекман.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Пробвай с оцет. А съЩо съм купувала един препарат за отнемане на цветовете при оцветяване на дрехите. Мисля, 4е пак беше на д-р Бекман.
Ще проверя за този препарат.
А какво се прави с оцета и как?

# 7
  • Мнения: 1 028
Цитат
ПАПИТУУУ, аз имам течен такъв препарат. Дали ще стане с него?
Незнам този дето го имаш за какво го дават,че е,но този дето ти говоря аз за него е точно за боядисани и такива размазани при прането дрехи,имаше някаква подобна тема и там бях снимла опаковката на продукта,ако все пак те интересува.

# 8
  • Виена
  • Мнения: 1 247
А какво се прави с оцета и как?
Разрежда се със студена вода и се накисва дрехата. Цветовете малко се "дърпат", но все пак ти препоръ4вам да потърсиш препарата. Аз доста зор видях с една рокля преди години и накрая въпросният препарат се справи изцяло с проблема. Спомням си, 4е беше прахообразен, не те4ен.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Цитат
ПАПИТУУУ, аз имам течен такъв препарат. Дали ще стане с него?
Незнам този дето го имаш за какво го дават,че е,но този дето ти говоря аз за него е точно за боядисани и такива размазани при прането дрехи,имаше някаква подобна тема и там бях снимла опаковката на продукта,ако все пак те интересува.
Можеш ли да я пуснеш тая опаковка и в моята тема, защото днес питах на две три места и казаха, че даже не са чували за такова нещо. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 028
търсачката на сайта тук в момента се била прет оварила,ам ето ти го,вътре в таз кутия има пкетчета,които изглеждат по този начин http://www.k2r.de/portal/k2r/site/content.asp?typ=Produktgruppen … t=K2R&lang=DE

# 11
Такива дрехи е хубаво да се сушат на равна повърхност, върху хавлиена кърпа с бродерията на долу. Ако ще пада още боята, да тече върху кърпата.

# 12
  • Мнения: 8 917
Не мисл, че с нещо може да се поправи, но дано греша Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 5 499
търсачката на сайта тук в момента се била прет оварила,ам ето ти го,вътре в таз кутия има пкетчета,които изглеждат по този начин http://www.k2r.de/portal/k2r/site/content.asp?typ=Produktgruppen … t=K2R&lang=DE
Благодаря ще търся, макар че за първи път виждам такова.
The Sun, уф дано да не си права.

# 14
  • Мнения: 1 028
Гаранция,че става,нали вече го пробвах да не мислиш,че инак щях да те шилосвам.

Общи условия

Активация на акаунт