Въпрос за гърлен секрет?

  • 650
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Утре сутрин трябва да водя малкия за тази процедура.Проблема е в това, че джипито каза да е  "на гладно " и "жадно", а той все още през ноща се храни и нищо и никой не е в състояние да го лиши от това Stop а дори и да не се спи една нощ, то сутринта рано-рано си иска млякото Crazy
Наистина ли е "фатално " ако му дам да пие мляко през ноща или рано сутринта преди процедурата newsm78

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не знам колко е "фатално"  Thinking Като вземаха на дъщеря ми гърлен секрет хич дори и не ме попитаха кога и дали изобщо е яла/ пила нещо...

# 2
  • Мнения: 3 164
Не знам колко е "фатално"  Thinking Като вземаха на дъщеря ми гърлен секрет хич дори и не ме попитаха кога и дали изобщо е яла/ пила нещо...

 Thinking ами незнам...може би има значение за самият вид болест Crazy

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
По принцип чрез гърлен секрет се изолират бактерии, а не болести...

# 4
  • Мнения: 1 113
Не е чак толкова фатално. Дай му млякото през нощта.

# 5
  • Мнения: 3 164
Така де, нали и бактериите са различни ....

# 6
  • Мнения: 6 461
Не знам колко е "фатално"  Thinking Като вземаха на дъщеря ми гърлен секрет хич дори и не ме попитаха кога и дали изобщо е яла/ пила нещо...
Peace

# 7
  • Мнения: 3 164
 Hug благодаря ви момичета, успокоих се.
  bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 537
През нощта може да му даваш мляко, но сутринта е по-добре да е на гладно, защото пр. от млякото, което остава по гърлото /ако му дадеш сутринта/ може да изолират и друг вид бактерия, от там най-вероятно ще ви объркат диагнозата и лечението! Водата пък прочиства и може да се наложи повторно да се прави манипулацията. Rolling EyesТака ни обясни на нас спец. УНГ.

# 9
  • Мнения: 1 409
През нощта може да му даваш мляко, но сутринта е по-добре да е на гладно, защото пр. от млякото, което остава по гърлото /ако му дадеш сутринта/ може да изолират и друг вид бактерия, от там най-вероятно ще ви объркат диагнозата и лечението! Водата пък прочиства и може да се наложи повторно да се прави манипулацията. Rolling EyesТака ни обясни на нас спец. УНГ.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт