Какво бихте рекламирали най-добре?

  • 2 787
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Представете си, че правите реклама на "нещо". С рекламата на какво (кого) бихте се справили най-добре?
И как ще го направите Wink

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 11:31 от Анджелина

# 1
  • Мнения: 495
иска ли питане - някакъв продукт за красота  Flutter
/шегичка/

# 2
  • Мнения: 3 447
Пури, ром и космодиск Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 405
Ако добавя как бихте ги рекламирате, ще си кажете ли Wink

# 4
  • Мнения: 6 167
Незнам, но мога да кажа, че бих се вписала чудесно в една реклама , която дават тук в момента (Рекламира нов кино-канал)

Покрив. Простор за пране и много дрехи, чаршафи и тн.
Една леля , пълновата, с голям бюст ( тип кака Сийка) , събира прането си.
И вижда , простряна една рокля... златиста, елегантна...
Приближава се , сваля я, и започва  да  я пробва,  все едно е пред огледалото...
Зад нея се появява Никол Кидмън ( собственичката на роклята) да си я прибере.
Лелята е стъписана от проявената волност... опитва се да се извини, но Никол, с нейната аристократичност я окуражава да продължи да се 'оглежда'.
Жената , вече напълно смутена казва... " А, то май ще ми трябват две! Даже можеби три!"

двете се прегръщат, Никол снизходително казва нещо като " Прекрасно е"
, появява се Шон Пен, който ни подтиква да мечтаем за кино и нови филми...

ето в тази реклама искам да съм. обикновения човек, с необикновените мечти.

# 5
  • Мнения: 495
значи само като ми видят визията и ще си помислят, че като започнат да ползват съответния продукт, непременно ще станат неотразими като мен  4470
сори за лиготията, ама човек като почне, няма спиране   Flutter
Лени, тая рокля не се ли пръска по шефовете  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 405
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

Ммм, кой  newsm78

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Овесени ядки ассорти Simple Smile

Става рано кросамая в неделя сутрин, рошава и в дебела пижама с крачоли чинно напъхани в също толкова дебели чорапи  Mr. Green Слага едно зелено чайче и докато водата тихо клокочи в ритъма на бързоварчето /само 3.50 от Пиротска/, изважда едно кисело мляко 2%, отваря кутията с овесените ядки, сипва порядъчно количество на око в любимата си синя купа, добавя бананец, стафидки, една сУуупена лъжица медец от магарешки бодил, после киселото мляко, забърква добре и оставя да шупнеее. През това време чаят е врял и кипял, запарил се порядъчно. Сяда пред ТВ-то и гледа уикенд по VН1. Изпива чая и докато овесените ядки не са изскочили от купата, ги хапва на 2 на 3 вече пред монитора, разглеждайки любимия си сайт бг-мамма Simple Smile

Камерата проследява вече празната купичка и излиза шарен надпис: Овесени ядки за добро настроение и храносмилане Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 167
значи само като ми видят визията и ще си помислят, че като започнат да ползват съответния продукт, непременно ще станат неотразими като мен  4470
сори за лиготията, ама човек като почне, няма спиране   Flutter
Лени, тая рокля не се ли пръска по шефовете  Laughing


не бе, само я 'налага' върху себе си.
роклята да кажем покрива 1/3та от лелята.
велико е просто.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
В момента ставам за рекламно лице на противогрипни продукти. Болна и зла съм, имайте го предвид.
Сещам се и кой би бил в рекламния клип на софийския МОЛ  Grinning

Ммм, кой  newsm78

Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 651
Ааа космодиска е за мене, че съм сецната от четвъртък.
Та като стана дума, някой ако е навит да е Мистър пропър, дето идва и изчиства всичко.... Може ли да дойде да почне от къщи? Praynig

# 12
  • Мнения: 805
mp3 player, кецове или сладолед.

# 13
  • Мнения: 2 161
Нещо шоколадово ми се рекламира...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Кейси и Депешаркчицата /не ми се сменя на латиница/ с по няколко кредитни карти, запътили се към МОЛ  Mr. Green

А, Кейси я виждам предлагаща наръчници за психично здраве и житейска удовлетвореност. Бонус- билет за Гънс.

Общи условия

Активация на акаунт