Идеи за по-весел празник за децата - за Н.Г. ?

  • 567
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами!
Зная, че още е рано за Нова година и въобще да се обсъжда тази тема, но вчера най-после си направихме резервацията за въпросния празник и все още съм настроена на тази вълна...Тази година няма да празнуваме в домашна обстановка, което хем ме радва, хем ме кара да се замисля как Малчовците (в случая 6 бр. на възраст от 4 до 13 г.) да изкарат също една хубава и незабравима Новогодишна нощ. Моля ви, дайте  и вие някакви идеи за това как да им организираме някакви забавления (забравих да кажа, че ще бъдем в хотел в планината). В главата ми се въртят много идеи newsm78, но засега доста хаотично. Изключвам подаряването на подаръци, тъй като по традиция си ги подаряваме по Коледа. Ако имате някакви идеи, моля ви, споделете ги. Ще ви бъда благодарна Simple Smile

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 909
Изобщо не е рано за такива идеи. За да се подготвят някои има нужда от време, а ако бъдат оставени дори и най-елементарните от организационна гледна точка идеи за последния момент, сериозно рискуваш изобщо да не ти остане време за тях.  Confused
Първото за което аз поне се сещам е да си организирате карнавално парти. Дори и никой в хотела ви да не е настроен на такава вълна, нищо не пречи вие да се маскирате - това определено създава настроение, а и децата обичат такива преобразявания.  party002
Може да си направите една план-програма за първия ден от новата година, в която активно да участват и децата. Да речем: семеен конкурс за най-красив снежен човек. Nature Snowman
Сигурно има и друго варианти, аз на първо време това се сещам. Но ако ми хрумне още нещо ще добавя.

# 2
  • Мнения: 844
Чудесна темичка. Ще я следя с интерес!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз ще дам една идея от моето детство - подгответе "новогодишна програма" с децата. Сега да обясня: когато бяхме малки майка ми ни организираше с брат ми и това беше един вид подаръкът ни към големите - 1во стихчета тематични за зимата (някои и изиграни) и т.н. После като попораснахме сами си измисляхме програмата - взаимствахме от разни комедийни и забавни програми скечове, някои си ги измисляхме сами и т.н. Обикновено "репетирахме" от началото на декември, подготвяхме си реквизит, костюми и т.н. Незнам обаче дали ще можеш да организираш и чуждите деца от толкова рано. Всяка година програмата беше изненада - всички освен майак ми незнаеха какво ще им представим и винаги беше много весело Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 877
Карнавал. Винаги се харчи.

Общи условия

Активация на акаунт