Въпрос към раждалите секцио!

  • 2 043
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 795
Вече минаха 20 дни от операцията, но все още ме "придърпва" нещо от дясно. Притеснява ме, че е само от едната страна, не е силна болка, но се усеща през целия ден.При вас имало ли е такова усещане и дали е нормално?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Не се притеснявай - нормално е, мен все още ме придърпва от време на време  bouquet

# 2
  • софия
  • Мнения: 1 745
Консултирай се по-добре с лекар Peace!Аз също родих секцио,но не си  спомням да ме е придърпвало така newsm78!Дано всичко е о.к  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 914
И аз ще те посъветвам да се консултираш с лекар, така или иначе най-късно след 40-тия ден би трябвало да направиш контролен преглед.
Но не мисля, че има нещо. Мен ме придърпваше отляво пък и все още като се претоваря се случва.

# 4
  • Мнения: 2 309
Нормално е!
Все пак са ти разтваряли стомаха...

# 5
  • Мнения: 5 790
Нормално е. И мен все още ме придърпва, особено като се натоваря повечко.

# 6
  • Мнения: 46 437
При мен беше така до 8-мия ден, но всеки човек е различен, ако те притеснява се консултирай с лекар  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И при мен това придърпване продължи няколко месеца.

# 8
  • Мнения: 446
А при мен има едно болка около белега,кожата е много чувствителна при съвсем лек допир някой имал ли е такова усещане?

# 9
  • Мнения: 46 437
А при мен има едно болка около белега,кожата е много чувствителна при съвсем лек допир някой имал ли е такова усещане?

При мен беше изтръпнало и абсолютно безчувствено мястото около разреза.

# 10
  • Мнения: 819
Мен месеци наред ме дърпаше,а сега,като ще се разваля времето,даже ме понаболява!

# 11
  • Мнения: 48
Придърпването е нещо нормално и се дължи на срастванията от операцията. Аз познавам по това придърпване кога ще се разваля времето. Догодина отивай на море, печи си корема и все по-рядко ще го усещаш!

# 12
  • Мнения: 5 468
Мен също ме придърпваше нещо и то доста болезнено от дясно. И продължи около месец. Казаха ми, че от едната страна на зашиването, винаги боли повече... Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 230
Мен също ме придърпваше нещо и то доста болезнено от дясно. И продължи около месец. Казаха ми, че от едната страна на зашиването, винаги боли повече... Rolling Eyes

Мен от ляво  newsm10

# 14
  • Мнения: 5 103
мене нищо не ме е придърпвало от 7мия ден.
Може да има срастване и сега да се разпъва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт